top of page
Search

خبرنامه‌ی تابستونی درسون (ما چهارساله شدیم.)الان که برای شما از تولد چهارسالگی درسون می‌نویسیم، شمع‌های تولد رو در کنار معلمان عزیزمون داخل کشور فوت کردیم و مشغول تماشای عکس‌های ماندگار تولدیم.

در مقدمه‌ی خبرنامه‌ی تابستونی درسون لازم دونستیم از همه‌ی معلمان، شاگردان، اعضای تیم و دوستان خوبمون برای همراهی و زحماتشون یه تشکر ویژه داشته باشیم. حضور شما بزرگ‌ترین دستاورد درسون در این سال‌ها بوده و هست.
از شروع کار درسون تا به امروز دیدارهامون آنلاین بود و لحظه‌شماری می‌کردیم در یک برنامه‌ی حضوری دور هم جمع بشیم. تولد چهارسالگی بهانه‌ای برای این اتفاق بود. همه با هم گفتیم، خندیدیم، بازی کردیم، ساز زدیم و خلاصه لحظات زیبایی را سپری کردیم. 

 اما خبر خوب بعدی دورهمی درسون در تورنتو است که بی‌صبرانه منتظریم تا در کنار شاگردان و دیگر معلمان خوش بگذرونیم. اگر شما هم تورنتو هستید می‌تونید با ورود به لینک زیر در این برنامه شرکت کنید.


زمان:

یکشنبه، ۲۸ جولای ۲۰۲۴

۱۱:۰۰ صبح تا ۵:۰۰ بعد از ظهر


مکان:

Bruce's Mill Provincial Park: Open Acres 1

3291 Stouffville Rd, Whitchurch-Stouffville, ON L4A 7X5 

در ادامه ازتون دعوت می‌کنیم در این شماره از خبرنامه گزارشی از عملکرد درسون طی چهار سال گذشته، پیوستن معلمان و رشته‌های جدید و رو ببینید و بخونید.


 


گزارش عملکرد درسون


درسون طی این چهار سال تجربیات ارزشمندی به دست آورد. فارسی‌زبانان بیشتری از سراسر جهان با ما آشنا شدن، به ما اعتماد کردن و یادگیری رو به روش درسون شروع کردن.

حس خیلی خوبی داریم از اینکه گزارشات عملکردمون رو با شما به اشتراک می‌ذاریم و بهتون از بزرگ‌تر شدن درسون خبر می‌دیم.
 

با پیوستن مخاطبین و شاگردان بیشتری به درسون، درخواست‌های متعددی برای افزودن رشته‌های جدید به دستمون رسید. خوشحالیم که به اطلاعتون برسونیم در سالی که گذشت رشته‌های جدیدی به درسون اضافه شد. برخی از این رشته‌ها عبارتند از :


  • برنامه‌های کاربردی مثل؛ (Power BI, Excel, SQL, AutoCAD, 3D Max, V-Ray, Illustrator, Premiere, SolidWorks, Catia)

  • آموزش زبان‌های مختلفی مثل آلمانی، چینی، عربی، ترکی استانبولی و اسپانیایی

  • محاسبات سریع ذهنی، طراحی سایت، دیتا ساینس و زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی

  • داستان‌پردازی، نویسندگی خلاق، کتاب‌خوانی کودک و شاهنامه‌خوانی

  • سازهای کوبه‌ای، درامز ، ترومپت، نی، ویولنسل و ساز دهنی (هارمونیکا)

  • بازی و سرگرمی مثل بازی اتللو و اوریگامی


برای مشاهده‌ی رشته‌های دیگه می‌تونید به لینک زیر سر بزنید. 

دعوت به همکاری از معلمان حرفه‌ای و شناخته‌شده در هر رشته یکی از دغدغه‌های ما در درسونه. سعی کردیم برای هر رشته از بهترین‌ها برای آموزش آنلاین کمک بگیریم. هر کدوم از معلمان عزیز با تجربه‌ی خوبی که در رشته‌شون دارند به شما در یادگیری و رشد فردی‌تون کمک خواهند کرد. فقط کافیه بهمون بگید به چه کلاسی علاقه‌مندید تا در کمترین زمان، بهترین معلم رو با مناسبت‌ترین قیمت در زمان دلخواه‌تون معرفی کنیم.

به امید دیدارتون در کلاس‌های درسون.
37 views0 comments

Comments


bottom of page