top of page
Search

نمایشگاه نوروزی درسون (بازارچه‌ ای برای خرید وسایل عید و اطلاع از رویدادهای نوروزی)


نمایشگاه نوروزی برای فارسی‌زبانان خارج از کشور

 

با نزدیک شدن به نوروز باستانی، فارسی‌زبانان سراسر دنیا برای بزرگداشت این روزها خودشان را آماده می‌کنند. خوشحالیم به اطلاعتان برسانیم که به رسم هر سال، ما هم نمایشگاه نوروزی را در درسون برگزار کردیم تا هموطنان عزیزمان در خارج از کشور بتوانند جایی برای تهیه‌ی وسایل نوروزی یا شرکت در رویدادها داشته باشند.

این نمایشگاه میزبانی برای آثار فرهنگی و هنری همه‌ی کسانی است که در ارتباط با نوروز محصولی رو خلق کرده و قصد معرفی آن به علاقه‌مندان فرهنگ و آئین کشور عزیزمان را دارند.

کلیه‌ی محصولات یا دیجیتال هستند و یا امکان ارسال و خرید آنلاین دارند. محتوای مناسب کودکان هم، بیشتر به زبان انگلیسی یا فارسی ساده هستند.


این نمایشگاه شامل چه بخش‌هایی است؟

همانطور که بالاتر به آن اشاره کردیم، هرگونه خدمات یا محصولات مرتبط با نوروز در این بخش معرفی شده‌اند. حتی برای اطلاع از جشن‌ها و رویدادهای نوروزی فارسی‌زبانان خارج کشور هم می‌توانید به صفحه نمایشگاه نوروزی درسون سر بزنید. به طور کلی بخش‌های نمایشگاه شامل موارد زیر می‌باشد؛


  • رویداد و بازار در کشورهای مختلف

  • وسایل تزئینی و هدیه

  • فیلم، انیمیشن و مستند

  • کتاب و مقاله

  • موسیقی و پادکست

  • کاردستی برای کودکان


حمایت از کسب‌وکارهای فارسی‌زبانان خارج از کشور

یکی از مهم‌ترین اهداف تیم درسون برای راه‌اندازی این نمایشگاه، گردآوری محصولات و خدمات فارسی‌زبانان خارج از کشور در یک بستر مشترک بود. از طرفی مشتاق بودیم با این اقدام هرچند کوچک بتوانیم به معرفی و رشد کسب‌وکارهای خانگی و کوچک کمک کنیم. از این رو به همه‌ی عزیزانی که می‌شناختیم اطلاع‌ دادیم اگر محصول یا خدماتی مرتبط با نوروز دارند به ما معرفی کنند.

در صورت تمایل می‌توانید این نمایشگاه را به دوستان و اطرافیان خود که برای نوروز آثاری خلق کرده‌اند، معرفی کنید تا با تکمیل فرم مربوطه در انتهای صفحه‌ی نمایشگاه، امکان به اشتراک گذاری کسب‌وکارشان با مخاطب را داشته باشیم.


22 views0 comments

Comments


bottom of page