top of page
Search

چه کلاس‌هایی برای سالمندان مناسب است؟


کلاس آنلاین برای سالمندان

یکی از دغدغه‌های افرادی که پدر یا مادر میانسالی دارند، فراهم کردن شرایطی برای پویایی بیشتر و هدفمند کردن اوقات روزانه‌ی آن‌هاست. اما ممکن است به دلایلی مثل دوری از آنان و مشغله‌های کاری امکان کمک‌رسانی برای برنامه‌ریزی و همراهی وجود نداشته باشد.

این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که سلامتی و کیفیت بهتر زندگی برای والدین در سنین میانسالی یا کهنسالی مهم می‌شود. پس راه چاره چیست؟

شما می‌توانید یکی از راه‌های زیر را عملی کرده و به پدر و مادر یا افراد سالمندی که می‌شناسید کمک کنید.


عضویت در گروه‌های اجتماعی


یکی از پیشنهادات شاید این باشد که پویایی و فعالیت افراد میانسال را با عضویت در گروه‌ها و برنامه‌های اجتماعی بیشتر کرد. در شهرها و اجتماعات مختلف گروه‌هایی از افراد میانسال و سالمند هستند که دور هم جمع شده‌اند و در برنامه‌های مختلف شرکت می‌کنند. به این شکل می‌توانید از افسردگی و انزوا در سنین بالا جلوگیری کنید. اما واقعا شاید همه‌ی موضوع این نباشد. گاهی افراد سالمند تمایلی به شرکت در این چنین برنامه‌هایی ندارند و یا حتی به دلیل مشکلات جسمی شاید نتوانند از منزل خارج شوند.

در ادامه راهکار بهتری پیشنهاد می‌دهیم.


ثبت‌نام در کلاس آنلاین مناسب سالمندان

بالاتر گفتیم که احتمالا همه‌ی افراد مسن امکان شرکت در برنامه‌های خارج از منزل را نداشته باشند. اما خبر خوب اینجاست که با پیشرفت علم و تمایل افراد به استفاده از آن، می‌توان از پلتفرم‌های آموزش آنلاین استفاده کرد.

درسون پلتفرم آموزش آنلاین برای فارسی‌زبانان سراسر دنیاست که می‌تواند این امکان را برای افراد میانسال فراهم کند. دیگر احتیاجی به خروج از منزل یا صرف زمان در ترافیک نیست. کافی است وارد وبسایت درسون شده و یکی از کلاس‌های پیشنهادی زیر را انتخاب کنید. بعد از انتخاب معلم هم می‌توانید درخواست یک جلسه‌ی معارفه و آشنایی رایگان را ثبت کنید تا قبل ثبت‌نام قطعی، سوالات و ابهامات خود را برطرف کرده باشید.


کلاس‌های آنلاین مناسب برای افراد میانسال :

پیشنهاد ما کلاس‌های آنلاینی همچون نقاشی‌خط ، هنر ، یوگا و ورزش‌ های اصلاحی ، شطرنج ، موسیقی و کلاس‌های مشابهی است که علاوه بر آموزش، نوعی سرگرمی و پویایی نیز به همراه دارد.
23 views0 comments

Comments


bottom of page