Search

گزارش عملکرد یک‌ساله درسون 2021-2022

Updated: Jul 24


درسون در سالی که گذشت اتفاق‌های بسیاری را پشت سر گذاشت، با وجود کرونا و قرنطینه‌ی شهرهای زیادی در سراسر دنیا، به عنوان همراه و پشتیبان آموزش در کنار شاگردان مختلفی بود. در این مسیر، حمایت و دلگرمی تک تک شما انگیزه‌ای برای ادامه راه بود. رشد و توسعه‌ی درسون تنها مختص به این تیم نبود، خبر خوب اینکه در یک سال اخیر درسون موفق به گردآوری معلمان و اساتید بسیاری گردید. فرآیند جذب و شروع همکاری با هر یک از اساتید با دقت بالایی طراحی و اجرا شد. هدف از این کار، آموزش با کیفیت عالی و رضایت شاگردان بود. در طول برگزاری کلاس‌ها، تک تک معلمان و اساتید با دلسوزی و همراهی خود نقش بزرگی ایفا کردند. از همین جا دست این عزیزان را به گرمی می‌فشاریم و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک بخشی از زحماتشان را جبران کنیم.

توسعه‌ی درسون افتخاری بود که در دو سال شروع به کار خود موفق به کسب آن شد. یکی از دستاوردهای بزرگ درسون پیوستن شاگردان از رده‌های سنی مختلف بود. خوشحالیم که امروز درسون جامعه‌ای آموزشی از افراد 4 تا 75 سال را تشکیل می‌دهد.

در ادامه‌ی این مطلب گزارشات عملکرد یک‌ساله درسون از June 2021-2022 ارائه شده است؛
رشته‌های مختلف آموزشی :

درسون در سال جدید بیش از 60 رشته مختلف را در 8 دسته اصلی ( موسیقی، هنر، زبان، ریاضی و فیزیک، کامپیوتر و برنامه‌نویسی، فارسی، ورزش و شطرنج ) ارائه کرده است.