top of page
پیام
average rating is 5 out of 5

5 ستاره | 14 امتیاز

... از ... نظر

پیام خرامش

فرانسوی

مناسب برای: کودک، نوجوان، بزرگسال و ارشد

میزان تسلط به زبان انگلیسی: عالی

مهارت‌ها: TEFAQ Conversation

این معلم هم اکنون زمان آزاد ندارد

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 12 دلار کانادا

درخواست جلسه معرفی رایگان

درباره‌ی من:


سلام دوستان گرامی، پیام خرامش هستم. بیش از شش سال هست که در زمینه‌ی آموزش زبان فرانسه در حال فعالیتم و واقعا عاشق این کار هستم. به‌علت علاقه‌ی شدیدی که به زبان و ادبیات فرانسه داشتم بعد از این‌که از دانشگاه در مقطع کارشناسی‌‌ارشد در رشته‌ی شیمی آلی فارغ‌‌‌التحصیل شدم، مجددا وارد دانشگاه دولتی شیراز شده و در رشته‌ی زبان و ادبیات فرانسه از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شدم. هم‌اکنون در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌ی آموزش زبان فرانسه در حال تحصیل هستم. مطمئنم با کمک روش ابداعی و ابتکاری شخصی خودم که در این سال‌ها برای زبان‌آموزان استفاده کرده‌ام، شما نیز می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان و با لهجه‌ی خیلی خوب به زبان شیرین فرانسوی صحبت کنید. به امید دیدار شما.درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

روش و کتاب تدریس براساس هدف و نیاز خود زبان‌آموزان در جلسه‌ی آشنایی مشخص می‌شود. کتاب‌های پیشنهادی بنده عبارتند از:

متد بزرگسالان: Alter ego- café crème- vite et bien  

متد کودکان ونوجوانان: Alex et Zoé, les petits loustics, les loustics1,2,3,4

برای کودکان و نوجوانان، آموزش با کمک کلیپ‌های شاد و همراه با آهنگ و به‌صورت غیر‌مستقیم انجام می شود و در انتهای هر جلسه لینک‌های این کلیپ‌ها برای خانواده‌ها ارسال می‌گردد. همچنین در انتهای هر پنج جلسه آموزش، گزارش مطالب آموزش داده شده خدمت والدین ارسال می‌شود.سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • لیسانس زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه شیراز

  • کارشناسی‌ارشد آموزش زبان فرانسه

  • بیش از ۳ سال سابقه‌ی تدریس حضوری و آنلاین در دانشگاه شیراز و آموزشگاه‌های شیراز و اصفهان

  • دارای مدرک C2-TEFAQ در مهارت صحبت کردن

  • ترجمه‌ی ۴ کتاب فرانسوی به فارسی: الکترا از کوی زاغه‌نشینان انتشارات افراز، خاطرات یک پیر خرفت انتشارات شب‌خیز، ضیافت شام برای احمق‌ها انتشارات شب‌خیز، گذر از زمستان انتشارات شب‌خیز

  • بازی در تئاتر "خدای کشتار" به زبان فرانسوی در شهرهای تهران، شیراز و بوشهر با حمایت سفارت فرانسه در داخل کشور

  • عضو کانون صنفی مترجمان و نمایشنامه‌نویسان داخل کشورمدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

لیلی: بسیار زیاد از تدریس و روش آموزش ایشون راضی هستم، از اینکه انقدر دقیق و منظم و با برنامه  تمام دروس تدریس شده را بعد از هر دوره برای من ارسال میکنن واقعا لذت میبرم.


Fatemeh: Monsieur Payam is a wonderful teacher. My daughter  loves her french classes with him. He is very polite, professional, organized, kind and knowledgeable. Every Sunday morning, my daughter is so excited to wake up and start her class with Monsieur Payam. He is the best!


مهسا: ما چون برامون مهم بود دخترم زبان سومی رو یاد بگیره برای کلاس دوم مدرسه فرانسه رو انتخاب کردیم . دخترم با آموزش های خیلی خوب آقای خرامش شروع بسیار خوبی داشت در مدرسه فرانسه و به راحتی تونست با معلمش و بچه ها ارتباط برقرار کنه.ایشون محیط شادو متنوعی رو به وجود آورده بودن که باعث می‌شد دخترم با علاقه سر کلاس حاضر بشه و خیلی با علاقه لینک هایی که ایشون می فرستادن در پایان کلاس برای مرور مطالب دنبال بکنه . کلاس ها بسیار منظم و سرساعت برگزار می‌شد و پایان هر دوره  برای من لیست مطالبی که اموزش داده شده بود می فرستادن. متشکرم و موفق باشین .


بهناز: سلام و وقتتون بخیر ،میخواستم به موسسه شما تبریک بگم که همچنین معلم مسلط به زبان فرانسوی رو دارید ،ایشون فوق العاده مسلط به زبان چه از نظر گرامر و مکالمه و از همه مهم تر با تلفظ درست ‌کامل هستن، من در سوییس در قسمت فرانسوی زبان زندگی می‌کنم و خیلی خوشحالم که همچین معلم مسلط به زبان فرانسوی رو دارید. واقعا آقای پیام خرامش فوق العاده مسلط به زبان و از نظر تدریس هم فوق العاده هستند ،سپاس فراوان

نظر 1

bottom of page