بردیا

... از ... نظر

بردیا آریان‌فرد

ریاضی

مناسب برای: کودک، نوجوان، بزرگسال و ارشد

میزان تسلط به زبان انگلیسی: عالی

این معلم هم اکنون زمان خالی ندارد

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 12 دلار

درباره من:

بردیا آریان‌فرد هستم، دانشجوی کارشناسی علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف و برنز المپیاد کامپیوتر کشوری سال 1396. از حدود 12 سالگی برنامه‌نویسی را شروع کردم و از حدود 14، 15 سالگی که به این کار بیشتر علاقمند شدم شروع کردم به مطالعه برای المپیاد کامپیوتر و از همان موقع به شدت به ریاضیات و برنامه‌نویسی علاقمند شدم. این انگیزه را دارم که همه‌ی افراد را حداقل تا حدی با برنامه‌نویسی و تفکر الگوریتمی و ریاضیاتی آشنا کنم، چرا که به نظرم این طرز تفکر به زندگی افراد کمک می‌کند. همچنین از آنجا که خودم علاقه‌ی زیادی به رشته و شغلم دارم، از علاقمند کردن افراد به هر زمینه‌ای که در آن قصد کار یا یادگیری دارند لذت می‌برم و از چند سال قبل که تدریس را شروع کردم، سعی کردم این علایق را به صورت یک شغل پیگیری کنم.


شیوه تدریس:

بنده از آن‌جا که معتقدم فرایند یادگیری برای هر شخص باید پروسه‌ای منحصر به فرد و مختص به او را طی کند، برای هر شخص و کلاس به طور جداگانه یک طرح درس طراحی می‌کنم تا بتوانم مناسب با ویژگی‌ها و اهداف فرد، بهترین و بهینه‌ترین پروسه‌ی یادگیری را برای او محقق کنم و ترجیح می‌دهم برای همه‌ی افراد از یک یا چند کتاب از قبل تعیین شده استفاده نکنم. همچنین در تدریس آنلاین به منظور انتقال کامل مفهوم و استفاده از تمامی قابلیت‌های موجود، به طور همزمان از ارتباط تصویری، به اشتراک گذاشتن تصویر مانیتور و یادداشت با قلم‌نوری (مانند تخته) استفاده می‌کنم.


سابقه تحصیلی و کاری:

· دانشجوی کارشناسی علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف

· مدال برنز المپیاد کشوری کامپیوتر

· سابقه‌ی کار به عنوان برنامه‌نویس در شرکت‌های پینکت، دال و تاران

· سابقه‌ی تدریس المپیاد ریاضی و کامپیوتر در مدارس سمپاد تهران، کرج و مشهد، دبیرستان البرز و....

· سابقه‌ی تدریس خصوصی ریاضی و برنامه‌نویسی به دانش‌آموزان المپیادی و ریاضیات پیشرفته به دانش‌آموزان برتر در مقاطع پایینتر (دانش‌آموزان فارسی‌زبان و انگلیسی‌زبان)

· سابقه‌ی دستیاری آموزشی در دروس دانشگاه صنعتی شریف


نظرات