top of page
دانیال
average rating is 5 out of 5

5 ستاره | 7 امتیاز

... از ... نظر

دانیال بوذرجمهری

ریاضی

مناسب برای: کودک، نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

مهارت‌ها:

این معلم هم اکنون زمان خالی ندارد

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 13 دلار کانادا

درخواست جلسه معرفی رایگان

درباره‌ی من:

سلام، اسم من دانیال است. من آن‌قدر ریاضی را دوست دارم که از دبیرستان تا دکتری ریاضی خواندم. 

البته راستش را بخواهید، من دانشگاه را با رشته‌ی فیزیک شروع کردم. بعد متوجه شدم برای فهمیدن بهتر طبیعت به ریاضی بسیار نیاز دارم. علاوه بر فیزیک، دانستن ریاضی به من خیلی کمک می‌کند تا خیلی از مفاهیم دیگر را هم بفهمم، مثلاً این‌که اینترنت چطور کار می‌کند؟ بیت‌کوین چیست؟

اعتراف می‌کنم در دوران مدرسه ریاضی درس مورد علاقه من نبود، اکثر وقت‌ها تعجب می‌کردم چطور راه حل مسائل به ذهن بعضی می‌رسد ولی به ذهن من نه. تا این‌که یک روز در دوره‌ی دبیرستان آن اتفاق افتاد و من هم توانستم چند مسئله را بدون راهنمایی حل کنم. این قشنگ‌ترین حسی بود که در دوره‌ی تحصیلم تجربه کردم.

 بزرگترین انگیزه‌ی خودم برای ادامه‌ی تحصیل لذت فهمیدن بود، در این راستا همیشه تلاش کرده‌ام این تجربه را با دیگران به اشتراک بگذارم. تدریس برای من راهی برای به اشتراک گذاشتن یک حس خوب با دیگران است.

من بارها در مقاطع مختلف از مدرسه تا دانشگاه ریاضی و فیزیک را تدریس کرده‌ام. چون اعتقاد دارم که شیوه‌ی تدریس معلم بسیار بر علاقمند شدن شاگرد به درس مؤثر است، روش خودم را به روز کرده‌ام.

درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

تدریس ریاضی در هر رده‌ی سنی اهداف متفاوتی را دنبال می‌کند و شیوه‌ی تدریس نیز باید متناسب با گروه سنی باشد.  من با توجه به نیاز هر فرد روش تدریسی جداگانه را در پیش خواهم گرفت.  در تدریس ریاضی توجه عمده‌ی من به طرح مسائل در موقعیت‌های واقعی خواهد بود و کاربرد مفاهیم را خواهم گفت. همچنین از این‌که تنها سخنگوی کلاس باشم دوری می‌کنم و دانش‌آموز را در کلاس مشارکت می‌دهم. من در تدریس از قلم نوری، همچنین به اشتراک‌گذاری صفحه‌ی نمایش و نرم افزارهای آموزشی استفاده خواهم کرد.  هرگونه سوال در مورد روش تدریس من را حتما در جلسه‌ی معارفه بپرسید.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

1- دانش‌آموخته‌ی کارشناسی فیزیک از دانشگاه امیرکبیر 

2- دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد ریاضی از دانشگاه امیرکبیر 

3- دانشجوی دکتری ریاضی در دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان 

4- مدرس خانه‌ی ریاضیات اصفهان  

5- تدریس‌یاری دروس مختلف در دانشگاه به دو زبان فارسی و انگلیسی 

6- تدریس المپیاد فیزیک

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

مرجان: آقای دانیال بوذرجمهری نامبر وان هستن چون به غیر تدریس بسیار عالی  ….میدونن که چطوری شاگردان رو جذب کلاس کنن از ایشون بخاطر پیشرفت دخترم در این کلاس تشکر میکنم.


فریما: آقای دانیال بسیار معلم خوبی بودند رضایتمندیم از ایشون


راضیه: پسر من سخت با ریاضی ارتباط برقرار می‌کرد و به خاطر همین به شدت در ریاضی افت کرده بود.اما بعد اینکه با آقا دانیال کلاس گرفت روز به روز پیشرفتش توی ریاضی بیشتر شد و علاقه شدیدی به ریاضی پیدا کرده. آقا دانیال نه فقط از بابت تدریس و اطلاعات ریاضی عالی هستند بلکه بسیار انرژی مثبتی دارند که همین انرژی خوبشون باعث شد پسرم علاقمند شود به ریاضی. از ایشون واقعا ممنون هستم.

نظر 1

*با سلام من از آقای دانیال بوذرجمهری رضایت کامل را دارم😊

bottom of page