top of page
رزا
average rating is 5 out of 5

5 ستاره | 16 امتیاز

... از ... نظر

رزا مؤذنی

فارسی

مناسب برای: کودک، نوجوان، بزرگسال، ارشد

میزان تسلط به زبان انگلیسی: عالی

مهارت‌ها:

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۴۵ دقیقه | هزینه 12 دلار کانادا

درخواست جلسه معرفی رایگان

درباره‌ی من:

درود.
من رزا، مدرس زبان فارسی هستم.
دارنده‌ی مدرک کارشناسی‌ارشد در رشته‌ی مطالعات شناخت کشور و مدرک آموزش فارسی به غیر فارسی زبانان هستم. از سال ۲۰۱۵ آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان را آغاز کردم. من می‌توانم به دانشجوهایم در یادگیری زبان فارسی و هر دانشی مربوط به کشورمان کمک کنم.


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

من برای کسانی که علاقمند به یادگیری زبان فارسی با الفبای فارسی هستند، با استفاده از منابع مختلف مثل کتاب‌، فایل صوتی و آهنگ‌های مختلف فارسی را آموزش می‌دهم و به دانشجویانی که تنها مشتاق یادگیری مکالمه هستند، بدون یادگیری الفبا و با کتاب و فایل‌های صوتی مختلف، زبان فارسی را به زبان انگلیسی تدریس می‌کنم.
در طی کلاس برای یادگیری بیشتر تمرینات مختلف داده خواهد شد.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • مدرک کارشناسی‌ارشد شناخت کشور (مطالعات کشوری)

  • مدرک آموزش فارسی به غیر فارسی زبانان

  • تدریس فارسی به دانشجویان از سال ۲۰۱۵

  • تدریس آنلاین از سال ۲۰۱۹

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

زینب: آموزش فارسی با خانم رزا تجربه‌ای بی‌نظیر بوده است. پسرم که در خارج از ایران بزرگ شده، با علاقه و انگیزه فراوان در کلاس‌های ایشان شرکت می‌کند. روش‌های خلاقانه و انرژی مثبت خانم رزا، زبان فارسی را برای کودکان جذاب کرده است.


Hooman: Very kind and professional teacher.


پگاه: خانم رزا بسیار بسیار با حوصله و خوش اخلاق به دو پسر من آموزش می دهند و بچه ها  را به فارسی علاقه مند کرده اند.


Leila: Roza is so friendly with children. My children like Farsi class because, in addition to learning it they have fun with Roza. I like her teaching method as well. I am so happy that I have chosen Roza for my children.


نیلوفر: من از خانم رزا سپاسگزارم که با روش خوب تدریسشان پسر مرا مشتاق یادگیری زبان فارسی کردند. ایشان بسیار خوب با بچه ها ارتباط برقرار می کنند، نحوه تدریس خوبشان ، منظمی کلاسها و صبوری رزا خانم نکات مثبت کلاسهایشان است. آرزوی موفقیت برایشان دارم.


فرشته: خانم رزا مؤذنی شیوه تدریس بسیار مؤثری دارند، ارتباط بسیار خوبی با دختر من برقرار کردند، به طوری که اینقدر علاقه مند شده که صبح های زود از خواب بیدار میشه برای داشتن کلاس فارسی. پیشرفت بسیار خوبی داشته و از یلدگیریش لذت میبره.


حمید: خانم رزا بسیار باحوصله و مسلط هستند، فرزند ما ایشون رو بسیار دوست دارند و رابطه‌ای عمیق با ایشون برقرار کردند. تدریس به کودکی که زبان مادری را حرف میزند اما با زبان دیگر فکر میکند و مینویسد، کاری سخت است که خانم رزا به بهترین شکل آن را انجام دادند. نوع تمرین ها و نحوه ارتباط ایشون فوق‌العاده است.


فرناز: از 3 ماه پیش برای دو فرزندمان (دختر 10 ساله و پسر 7 ساله) کلاس فارسی را با خانم رزا شروع کردیم. بچه ها انگلیسی و فرانسه بلد هستند و زبان مکالمه در خانه فارسی است. بارها پیش می آمد که وقتی مشغول مطالعه متنی فارسی بودیم، بپرسند که "چی نوشته؟" ولی وقتی صحبت از کلاس فارسی کردیم، خیلی مشتاق نبودند، اما وقتی کلاس را با رزا شروع کردیم، از همان جلسه اول علاقمند شدند. خانم رزا بسیار صبور و با حوصله است ، کلاس را متنوع و جذاب برگزار می کند و خیلی خوب و مسلط آموزش می دهد. تمرینهایی که برای هر جلسه اختصاص می دهند هم برای بچه ها جالب هستند و معمولا بعد از هر درس اعلام می کنند که "خیلی راحت بود." تسلط ایشان به انگلیسی هم بسیار کمک بوده چون به راحتی با بچه ها ارتباط برقرار می کنند. مهمترین فاکتور در این کلاس برای من علاقمند شدن بچه هاست – کلاسی که با اشتیاق و ذوق در آن شرکت می کنند و در پایان کلاس از آنچه آموخته اند و لذتی که از کلاس برده اند با هیجان یاد می کنند. فعلا در میانه راه هستیم، ولی حتما کلاس را با ایشان ادامه خواهیم داد.


سحر: پسر من که ده ساله هست و هیچ علاقه یی به زبان فارسی نشان نمیداد بعد از مدت کوتاهی که از کلاسهاش گذشت از من فارسی کلمات را میپرسه و شروع به ساختن جمله های کوتاه فارسی کرده است.خیلی خوب با بچه ها ارتباط میگیرند و همینطور صبر و حوصله خوبی در آموزش دادن دارند. ما بسیار از کلاس ایشان راضی هستیم و کاملا ایشان را توصیه میکنم.


Gilana: Very patient and Very good teacher.  She sends feedback all the time. I recommend lessons with Roza.


Hanieh: Roza was able to establish a great relationship with my 5 yro. she is very patient and knowledgeable about working with younger kids. Roza is also very open to my feedback and suggestions and applies them as much as possible. Our experience with her was great.


فرهاد: بعد از تجربه خوبی که با معلم قبلی داشتیم کمی نگران شروع کار و تغییر معلم بودیم، خانم رزا با هوشمندی، و درایت این انتقال را به خوبی مدیریت کردند و چند ماه بسیار خوب رو تا به حال با ایشان تجربه کرده ایم. دیدن هیجان دخترم قبل و بعد از هر جلسه بهترین دلیل برای ادامه کار با خانم رزا ست.

نظر 1

Leila: Ms Roza is an excellent teacher; she communicates very well. My 8 year old daughter is looking forward to her Farsi class with Roza and has learned a lot. We highly recommend her. Best

bottom of page