رزا

5 ستاره | 4 نظر

رزا مؤذنی

فارسی

مناسب برای: کودک، نوجوان، بزرگسال، ارشد

میزان تسلط به زبان انگلیسی: عالی

سطح تدریس:

مهارت‌ها:

undefined

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۴۵ دقیقه | هزینه 10 دلار

درباره‌ی من:

درود.
من رزا، مدرس زبان فارسی هستم.
دارنده‌ی مدرک کارشناسی‌ارشد در رشته‌ی مطالعات ایران‌شناسی و مدرک آموزش فارسی به غیر فارسی زبانان هستم. از سال ۲۰۱۵ آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان را آغاز کردم. من می‌توانم به دانشجوهایم در یادگیری زبان فارسی و هر دانشی مربوط به ایران کمک کنم.


شیوه‌ی تدریس:

من برای کسانی که علاقمند به یادگیری زبان فارسی با الفبای فارسی هستند، با استفاده از منابع مختلف مثل کتاب‌، فایل صوتی و آهنگ‌های مختلف فارسی را آموزش می‌دهم و به دانشجویانی که تنها مشتاق یادگیری مکالمه هستند، بدون یادگیری الفبا و با کتاب و فایل‌های صوتی مختلف، زبان فارسی را به زبان انگلیسی تدریس می‌کنم.
در طی کلاس برای یادگیری بیشتر تمرینات مختلف داده خواهد شد.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • مدرک کارشناسی‌ارشد ایران‌شناسی (مطالعات ایران)

  • مدرک آموزش فارسی به غیر فارسی زبانان

  • تدریس فارسی به دانشجویان از سال ۲۰۱۵

  • تدریس آنلاین از سال ۲۰۱۹

نظرات

Gilana: Very good teacher that is vey patient.  She sends a feedback all the time. I recommend lessons with Roza.


Hanieh: Roza was able to establish a great relationship with my 5 yro. she is very patient and knowledgeable about working with younger kids. Roza is also very open to my feedback and suggestions and applies them as much as possible. Our experience with her was great.


فرهاد: بعد از تجربه خوبی که با معلم قبلی داشتیم کمی نگران شروع کار و تغییر معلم بودیم، خانم رزا با هوشمندی، و درایت این انتقال را به خوبی مدیریت کردند و چند ماه بسیار خوب رو تا به حال با ایشان تجربه کرده ایم. دیدن هیجان دخترم قبل و بعد از هر جلسه بهترین دلیل برای ادامه کار با خانم رزا ست.