top of page
نادر
average rating is 5 out of 5

5 ستاره | 3 امتیاز

... از ... نظر

نادر صفری

ریاضی

مناسب برای: کودک، نوجوان، بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

مهارت‌ها:

این معلم هم اکنون زمان خالی ندارد

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 13 دلار کانادا

درخواست جلسه معرفی رایگان

درباره‌ی من:

سلام، من نادر هستم. دانشجوی مقطع ارشد در رشته‌ی فیزیک که مشغول پژوهش در یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌های این رشته یعنی "کوانتوم" هستم. از وقتی که راهنمایی بودم با خواندن کتاب‌های هاوکینگ به فیزیک علاقه‌مند شدم و بعد از ورودم به دانشگاه با خواندن درس مکانیک کوانتوم، عاشق این مبحث شدم. از آنجایی که عاشق تکنولوژی هستم، همزمان با تحصیلم تا جایی که می‌توانستم زبان برنامه‌نویسی یاد گرفتم و در کنار درس هم کد می‌زدم و هم تدریس می‌کردم. الان هم تصمیم دارم تمام آنچه که یاد گرفتم را با هم ترکیب کنم. به همین‌خاطر قصد دارم وقتی بزرگ شدم روی کامپیوتر‌های کوانتومی کار کنم :) دوست دارم با ذهن‌های جوان و پرسشگر سروکله بزنم و فرصتی را ایجاد کنم که با هم یاد بگیریم و رشد کنیم.درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

روش تدریس کلاس من همان روشی است که خودم از طریق آن، ریاضی را آموختم و با نام "آموزش مشارکتی" شناخته می‌شود. در این روش، مدرس در کنار دانش‌آموز قرارمی‌گیرد و نه در مقابل او. به وی اجازه آزمون و خطا می‌دهد و او را به سمت جواب درست هدایت می‌کند تا اینکه  جواب  را به او تلقین کند. ما بعد از یادگیری مقدمات کار و مفاهیم پایه، وارد تمریناتی می‌شویم که مستقیما با این مفاهیم در ارتباطند و سپس به سراغ حل مسئله می‌رویم. لازم به ذکر است که گاهی یاد دادن نکته‌ی جدید با برخورد با یک مسئله‌ی جدید پیش می‌آید و گاهی هم به‌طور مستقل نکته و مفهومی آموزش داده می‌شود. خلاصه دراین مسیرهربار با چالش‌های جدیدی روبرو می‌شویم و با هم این چالش‌ها را پشت سر می‌گذاریم. در نهایت آنچه که تمرین می‌کنیم از این کلاس یاد بگیریم، "روش حل مسئله" است.  

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

- دانشجوی کارشناسی‌ارشد رشته‌ی فیزیک در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه‌ی زنجان

 - فارغ التحصیل کارشناسی رشته‌ی فیزیک از دانشگاه صنعتی شریف

 - عضو انجمن فیزیک داخل کشور

- ۳ سال سابقه‌ی تدریس ریاضی در خانه‌ی کودک شوش

- ۲ سال تدریس خصوصی دروس ریاضی و فیزیک مقطع دبیرستان و پیش دانشگاهی

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

*من هر دو بچه ام گرید ۱۲ و گرید ۵ با ایشون کار میکنن و هر دو بسیار از ایشون تعریف میکنن و راضی هستن . از نظر درسی هم دخترم بخصوص بسیار پیشرفت داشته . چون نسبتا ضعیف تر بود. پسرم کلا بهتر بود در ریاضی ولی با حضور آقای صفری ما دیگه خیالمون راحت هست. کار خوبی که ایشون میکنن این هست که خودشون هم به ما فیدبک میدن و ما متوجه میشیم بچه ها در چه قسمتی تمرین بیشتر نیاز دارن.


Aida: He is really good in making connections with the kids. He also very dedicated to his  work and I like that he send some homework so my daughter always have something to practice. Since she started working with Nader I can see a big improvement on her Math. I Also asked Nader to tutor my son who is in grade 11. My son is enthusiastic about his class. He is a dedicated person to his work. I strongly recommend him.

نظر 1

bottom of page