top of page
نجمه
average rating is 4.9 out of 5

4.86 ستاره | 8 امتیاز

... از ... نظر

نجمه خلدی‌نسب

فرانسوی

مناسب برای: کودک، نوجوان، بزرگسال، ارشد

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

مهارت‌ها: TEF & TCF Tests

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 12 دلار کانادا

درباره‌ی من:

درود. امیدوارم پر از شادی و سلامتی باشید. هرکسی توی زندگیش علاقه و شغل خاصی داره. برای من تدریس، به‌خصوص تدریس زبان فرانسه هر دوی این‌ها رو شامل می‌شه و به‌همین دلیل معمولا کلاس‌هام در کنار زبان‌آموزام خیلی پر انرژی برگزار می‌شن. من از‌ اینکه بتونم در زندگی یک نفر با آموزش درست تغییر ایجاد کنم واقعا لذت می‌برم چون همیشه سعی‌کردم تدریسم رو محدود به کتاب نکنم و فرصت‌هایی که زبان‌آموزانم با یادگیری یک زبان جدید می‌تونن ازش بهره ببرند رو بهشون نشون بدم و این تعامل خیلی ارزشمنده چون اون‌ها در این مسیر با فرهنگ و فضای زبان مورد نظر هر چه بهتر آشنا می‌شن و یادگیری براشون جذابتر می‌شه.درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

روش تدریس من برای هر گروه سنی از زبان‌آموزان کاملا متفاوته. برای بزرگسالان و نوجوانان با توجه به آنلاین بودن کلاس، تمامی مطالبی که هر جلسه آموزش می‌دم به‌خصوص مثال‌ها و مکالمات سر کلاس را در قالب یک فایل pdf یا word بعد از هر جلسه در اختیار زبان‌آموز قرار می‌دم و فایل تمامی کتاب‌هایی که تدریس می‌کنم رو هم بهشون هدیه می‌دم. ده دقیقه‌ی اول هر جلسه رو راجع به هفته‌ی گذشته‌شون می‌پرسم و همین کار باعث می‌شه زبان‌آموز خودش رو با مسائل روزمره درگیر کنه و برای شروع مکالمه تلاشش رو بیشتر و بهتر کنه. هر جلسه از زبان‌آموز تکالیفی که در قالب تمرین یا پرسش و پاسخ به شکل ویدئو و حتی موسیقی بهشون داده بودم رو می‌خوام و تصحیح می‌کنم. برای کلاس کودکان روش کار کاملا متفاوته. کلاس بر پایه‌ی شعر، بازی، تمرین و تکرار برگزار می‌شه. گاهی با توجه به روحیات زبان‌آموز از روش‌های کاملا متنوعی استفاده می‌کنم. برای مثال در مقاطع پیش‌دبستان و دبستان از کاردستی و بازی‌های حرکتی استفاده می‌شه.سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • کارشناسی‌ارشد زبان و ادبیات فرانسه

  • سابقه‌ی ۱۲ سال تدریس زبان فرانسه و ۵ سال سوپروایزری در موسسه‌های تهران و اصفهان

  • دارنده‌ی بورسیه از دانشگاه ویشی برای دوره‌ی تربیت مدرس

  • سابقه‌ی تدریس تخصصی به کودکان و نوجوانان برای آمادگی آزمون‌های بین‌المللی DELF/DALF/TEF/TCF

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

She is an amazing teacher. I love our class and learn a lot from her.


زلفا: سرکار خانم نجمه بسیار با حوصله و با تجربه هستند. روش تدریس ایشون بسیار به روز و با توجه به شرایط سنی دانش آموز بسیار کاربردی و منعطف می باشد. دختر من حدود یکسال با ایشون کار می کنه و پیشرفت قابل ملاحظه ای در زبان فرانسه ( گرامر و اسپیکینگ ) داشته است.


شبنم: مدت یکسال هست با خانم نجمه دوره یادگیری زبان فرانسه را دخترم شروع کرده است. طی این دوره از نظر برقراری نظم کلاسها، انتقال مطالب کمک آموزشی ، ارتباط دوستانه ایشان با دانش آموز ، انتخاب و به اشتراک گذاری مطالب آموزشی بسیار راضی هستم. یکی از نتیجه های خوب آموزش از طریق خانم نجمه، در گزارش دریافتی از مدرسه و معلم زبان فرانسه  به لحاظ تلفظ درست، درک و خواندن مطلب برای دخترم ثبت شده است که نتیجه پشتکار، صبر و شیوه تدریسی می باشد که ایشان در طی این مدت بکار برده اند.


شبنم: خانم نجمه رابطه صمیمانه و دوستانه ای با بچه ها در زمان کلاس دارند، بسیار متحد به زمان کلاسها، مطالب آموزشی را با دانش آموختگان براحتی به اشتراک می گذارند و با شیوه تکرار مطالب جلسات گذشته در شروع هر جلسه کمک به یادگیری دانش آموخته می نمایند.


نازلی: خانم خلدی نسب بسیار منظم جلسات آموزشی خود را برگزار می کنند و از نظر آموزش زبان هم بسیار توانا هستند. نحوه تدریس ایشان برای فرزند من مفید و موثر بوده است.


محسن: خانم نجمه تسلط خیلی خوبی روی موضوع دارند.  از منابع متنوع برای تدریس استفاده می کنند و به  پیشرفت من در یادگیری هر چهار مهارت زبانی به طور همزمان خیلی کمک کردند.


تینا: من به دنبال معلمی بودم که بتواند به پسرم که در مدرسه فرانسوی در کانادا هست در تکالیف مدرسه و پیشرفت کلی زبان فرانسه (گرامر،خواندن،نوشتن،درک مطلب،صحبت کردن) کمک کند.خانم نجمه کاملا به درخواست والدین توجه دارند ودر هر زمینه آموزشی منابع جالبی برای آموزش به کار میبرند. ارتباط بسیار خوبی با دانش آموز برقرار میکنند وبر زبان فرانسه و انگلیسی تسلط دارند.همیشه همکاری لازم برای برآوردن نیاز شما برای کلاس ها را نشان میدهند. من  از نحوه تدریس خانم نجمه بسیار راضی هستم و ایشون رو از لحاظ اطلاعات آموزشی و روانشناسی برای پیشرفت آموزشی زبان فرانسه دانش آموزان توصیه میکنم.

نظر 1

bottom of page