top of page
صدیقه
average rating is null out of 5

... از ... نظر

... از ... نظر

صدیقه رئیسی

Python, Machine Learning

مناسب برای: نوجوان، بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

مهارت‌ها:

همکاری این معلم با درسون پایان یافته است
لطفا برای دیدن بقیه‌ی معلم‌های برنامه نویسی به لینک زیر مراجعه کنید
https://www.darsoon.com/programming

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۵۰ دقیقه | هزینه 14 دلار کانادا

رزرو و پرداخت
درخواست جلسه معرفی رایگان

درباره‌ی من:

من دکتری فیزیک از دانشگاه فردوسی مشهد دارم. تا پیش از شیوع اپیدمیک کرونا در این دانشگاه به عنوان مدرس و کارشناس آزمایشگاه مشغول به فعالیت بودم. یکی از افتخارات من این است که ارزیابی‌ای که هر ترم از دانشجویانم در مورد نحوه‌ی تدریس من و تعامل من می‌شد، نمره‌ی عالی دریافت کرده‌ام. اینکه علاقه‌ی من به دانشجویانم یک احساس دو طرفه بوده، به من حس خوبی می‌ده. من در دانشگاه در درس برنامه نویسی و کاربرد کامپیوتر در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد دستیار استاد بودم. همچنین سابقه‌ی تدریس پایتون در خارج از دانشگاه به دانشجویان و دانش‌آموزان را هم دارم. زمینه‌ی تخصصی کار من یادگیری ماشین و هوش مصنوعی است. در این زمینه پروژه‌های متنوعی از قبیل بینایی ماشین انجام داده‌ام که می‌توانید تعدادی از آن‌ها را روی GitHub من مشاهده کنید. در حال حاضر با همکاری دانشگاه تهران یک درس آنلاین در یادگیری ماشین با پایتون را در حال برگزاری دارم که همراه با اعطای گواهینامه‌ی معتبر دو زبانه به دانشجویان است. در صورتی که تمایل دارید بیشتر با مهارت‌ها و تجربیات من آشنا شوید از شما دعوت می‌کنم تا به آدرس LinkedIn من مراجعه کنید.درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

من برای تدریس از PowerPoint استفاده می‌کنم و همزمان برای مثال‌ در فضای Google Colab کد می‌زنم وتمرین‌هایی را هم برای شاگردان در نظر می‌گیرم که  تعدادی از آن‌ها را در حضور من انجام می‌شه و من ایراداتشون رو اصلاح می‌کنم و تعدادی را هم به‌عنوان تکلیف خانه

می‌دم که درابتدای جلسه‌ی بعد آنها را رفع اشکال کنم.

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

من دوره‌ی دکتری را با رتبه‌ی یک در بین هم‌دوره‌ای‌هایم به اتمام رساندم. برای ۲ سال در دانشگاه فردوسی به عنوان مدرس مشغول به فعالیت بودم. در برنامه نویسی پایتون و یادگیری ماشین با پایتون چهار مدرک بین‌المللی دریافت کرده‌ام که می‌توانید روی آدرس LinkedIn من آن‌ها را مشاهده کنید.  سابقه‌ی تدریس پایتون به صورت  حضوری و آنلاین برای یک ترم در موسسه‌ی مهر مادر و پیشکسوتان را دارم. همچنین با همکاری مرکز مهارت‌های تخصصی دانشگاه تهران mooc یک دوره‌ی آنلاین آموزش یادگیری ماشین با پایتون را در حال برگزاری دارم که بعد از اتمام دوره وتایید نهایی پروژه‌های دانشجویان توسط من، به آن‌ها  گواهینامه‌ی معتبر دوزبانه داده می‌شود.

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

نظر 1

bottom of page