top of page
رومینا
average rating is 5 out of 5

5 ستاره | 6 نظر

... از ... نظر

رومینا غفوری

پیانو

مناسب برای: کودک، نوجوان، بزرگسال، ارشد

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

سطح تدریس:

مهارت‌ها:

این معلم برای برای روزهای شنبه زمان خالی ندارد

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۴۰ دقیقه | هزینه 16 دلار کانادا

درباره‌ی من:


از بچگی آرزوم بود که نوازنده‌ی پیانو بشم. چشمامو می‌بستم و انگشتامو ناشیانه روی کلاویه‌ها میذاشتم، تصور می‌کردم دارم اجرا می‌کنم. بعد از کار‌کردن با چندتا معلم پیانو، بالاخره معلمی رو پیدا کردم که راه رو بهم  نشون داد و تشویقم کرد که ادامه بدم. خانواده‌ام موافق نبودن که توی دانشگاه موسیقی بخونم، فیزیک خوندم، اما بعد از یه سال انصراف دادم. بعد، وارد رشته‌ی موسیقی شدم. از وقتی تدریس رو شروع کردم همه‌ی تلاشمو می‌کنم تا مثل همون معلم، به شاگردام کمک کنم که بهترین خودشون باشن. الان، چشمامو می‌بندم و آرزو می‌کنم که اجرای هنرجوهامو ببینم.


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

من سعی می‌کنم کنار یاد دادن اصول تکنیکی پیانوی کلاسیک، به هنرجوها کمک کنم احساساتشون رو از طریق موسیقی بیان کنن. از متدهای روز دنیا نظیر Piano Adventures و مدرسه‌ی‌ پیانوی نیکلایف، استفاده می‌کنم. در کنارش، قطعات مورد علاقه‌ی هنرجو رو با توجه به سطح نوازندگی‌شون انتخاب می‌کنیم.

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • کارشناسی رشته‌ی نوازندگی ساز جهانی (پیانو) از دانشگاه هنر و معماری تهران مرکز

  • شرکت در کلاس‌ها‌ی اساتید: امیر صراف، چیستا غریب، گاگیک بابایان، وارطان ساهاکیان، حسن ریاحی و محمد سریر در طی دوره‌ی کارشناسی

  • تدریس تخصصی پیانو از سال ۹۳

  • تدریس آنلاین پیانو از سال ۹۹

  • همکاری با آموزشگاه ویستا


مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

بهاره: خانوم رومینا معلم بسیار مسلط و با معلومات بالایی  هستند، آشنایی با ایشون تجربه ی خیلی خوبی برای من و دخترم بود. ما قبلا تجربه ی کار با معلم های دیگه ای داشتیم ولی خوشبختانه رومینا جون با روش خوب و تجربه ای که دارن تونستن انگیزه ی یادگیری پیانو رو در وجود دخترم چند برابر کنند. خیلی ازشون ممنونم و بسیار انتخاب خوبی برای آموزش پیانو هستن.


حمیده: من مدتها بود که دلم میخواست آموزش پیانو ببینم، خوشبختانه درسون این امکان رو فراهم کرد و من با رومینا جون آشنا شدم. ایشون یک مدرس با استعداد، صبور و پر انرژی هست. روش تدریسشون برای من که دانش آموز بزرگسال حساب میشم خیلی خوب و مفید بوده و به من اعتماد به نفس داده که آموزش رو ادامه بدم. من خیلی خوشحالم که با رومینا جون آشنا شدم و حتما کلاس رو ادامه میدهم.


فاطمه: رومینا جون، خیلی معلم مشوق، خوشرو، دلسوز، مهربان و با حوصله می باشند و به سوالات به خوبی رسیدگی می کنند و با توضیحات روان و ساده به پیشرفت هنرجو کمک می کنند. من خیلی از تدریس ایشون راضی هستم و ایشون رو به همه توصیه میکنم. خوشحالم که با ایشون کلاس دلرم.


هنگامه: خانم رومینا بسیار معلم خوبی هستند و بسیار پر انرژی و‌خوش اخلاق … دخترم آرشین با علاقه سر کلاس ایشون میره و به پیانو‌علاقه مندتر شده ،.. من ایشون رو به همه توصیه میکنم واز ایشون کمال تشکر را دارم.

نظر 1

bottom of page