top of page
آوا
average rating is null out of 5

... از ... نظر

... از ... نظر

آوا قویدل

کمانچه

مناسب برای: کودک، نوجوان، بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: متوسط

مهارت‌ها:

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۳۰ دقیقه | هزینه 12 دلار کانادا

درباره‌ی من:

قصه از اون‌جایی شروع شد که آوای ۸ ساله به کنسرتی رفت و از بین همه‌ی سازها، ساز کمانچه، که اون‌موقع حتی اسمش رو هم نمی‌دونست، چشمش رو گرفت! صدای کمانچه رو از بین بقیه‌ی سازها تفکیک کرد و به دل و جانش نشست. همون لحظه آرزو کرد که بتونه یه روزی کمانچه بنوازه و آرزوش رو به مامانش گفت! 

از اون‌‌روز تا الان، بخش مهمی از زندگی من، آوا قویدل، مملو از موسیقیه و دائم درحال آموختن و تجربه‌کردن اون هستم. فراز و نشیب‌هایی داشتم، با ناکامی‌هایی مواجه شدم و دستاوردهایی هم داشتم. کمانچه رو کنار حسام اینانلو، اردشیر کامکار و رضا پرویززاده آموزش دیدم و این‌روزها دانشجوی موسیقی دانشگاه تهران هستم. همچنین در سال‌های گذشته، در کنار نوازندگی کمانچه، بخشی از زمان خودم رو به یادگیری پیانو و سلفژ اختصاص دادم.

اولویت من، خوشحالی و آرامش داشتن آدم‌هاست و این‌که آدم‌ها در جهت رویاهاشون حرکت کنند. اگر دوست دارید کمانچه جزئی از زندگی‌تون باشه، قلباً همراهی‌تون می‌کنم!


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

از نظر من، مهم‌ترین بخش در روند کلاس، هدف شما و میزان وقتی هست که شما دوست‌ دارید برای موسیقی اختصاص بدید. اما به‌طور کلی در ابتدا، نکات لازم در مورد تئوری موسیقی گفته میشه و جزوه‌ای در اختیارتون قرار داده میشه. سپس، مجموعه کتاب‌های هنرستان استاد خالقی (برای ویولن) رو شروع می‌کنیم و در کنار آن، قطعاتی مربوط به هر درس برای شما طراحی میشه. معمولا آخر جلسه، مباحث مرور میشن و برای آرامش بیشتر هنرجو، درسی که برای هفته‌ی بعد باید نواخته بشه رو با هم یک نگاه کلی می‌کنیم و اشکالات رو برطرف می‌کنیم. برای تنوع و تفریح در کلاس، قطعات معروف و قطعاتی که شاگرد علاقه‌مند هست رو در کنارش می‌نوازیم.  این کلاس برای سنین ۸ سال به بالا مناسب هست. خوشحال میشم در این مسیر همراهی‌تون کنم.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • رتبه ۱ دانشگاه تهران، دانشجوی کارشناسی نوازندگی موسیقی فارسی ورودی ۹۹

  • فراگیری کمانچه از سن ۹ سالگی زیر نظر اساتید: حسام اینانلو، اردشیر کامکار، رضا پرویززاده و فراگیری تربیت شنوایی و مبانی موسیقی کلاسیک زیر نظر استاد سیاوش روشن

  • فراگیری گروه‌نوازی زیر نظر استاد جهانشاه صارمی

  • عضو گروه نهفت به سرپرستی جهانشاه صارمی 

  •  کنسرت تجلیل از نیم‌قرن فعالیت استاد محمد‌رضا لطفی، گروه نهفت، تالار وحدت، سال ۹۳

  • برگزیده‌ی جشنواره جوان، سال ۹۴

  • همکاری در ضبط آلبوم تصویری نهفت‌۲، سال ۹۶

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

نظر 1

bottom of page