top of page
مهشید
average rating is null out of 5

... از ... نظر

... از ... نظر

مهشید ابراهیم شیرازی

فرانسوی

مناسب برای: کودک، نوجوان

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

مهارت‌ها:

همکاری این معلم با درسون پایان یافته است
لطفا برای دیدن بقیه‌ی معلم‌های زبان به
لینک زیر مراجعه کنید
https://www.darsoon.com/languages

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 15 دلار کانادا

رزرو و پرداخت
درخواست جلسه معرفی رایگان

درباره‌ی من:

من خودم یک زمانی به‌عنوان شاگرد پشت نیمکت مدرسه میشستم و درس میخوندم. کلاس پنجم که بودم یک دبیر زبان انگلیسی  داشتم و واقعا ازش حساب می‌بردم چون به‌شدت جدی و منضبط بود. راستش و بخواهید زبان انگلیسی من اصلا خوب نبود و این موضوع باعث شده بود تمام مدت کلاس من استرس داشته باشم. بالاخره زمان گذشت و با هر سختی بود من زبان انگلیسی رو تو اون مقطع با نمره‌ی خوب پاس کردم و یه هدیه هم از معلمم گرفتم. اما تلخی نگاه‌های دبیرم زمانی که متوجه مطلب نمی‌شدم تو ذهن من برای همیشه ثبت شد.

حالا بعد از گذشت این همه سال، خودم معلم شدم و تمام تلاشم اینه که شبیه هیچ‌کدوم از دبیرهای قبلیم نباشم. دوست دارم شاگردم از خطا و اشتباه کردن نترسه. دلم می‌خواد بدونه هیچ چیزغیرممکنی وجود نداره، وقتی خودش با همه وجود تلاش کنه. از همه مهم‌تر، من همیشه به‌عنوان یک معلم کنار شاگردم خواهم بود تا به هدفی که می‌خواد برسه.

اگر حس کردی یادگیری زبان فرانسه سخته و یا غیر‌ممکن، بدون من هم زمانی شبیه خودت فکر می‌کردم. اما جلوتررفتم و دیدم این فکر کاملا اشتباه بوده، تا جایی‌که الان خودم می‌تونم این زبان به‌ظاهر سخت رو آموزش بدم. 


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

از نظر من متد آموزشی، نقش بسیار مهمی در روند یادگیری زبان داره ولی این به این معنی نیست که ما فقط باید محدود به کتاب آموزشی بشیم. فیلم وسریال، آهنگ و یا کتاب‌های کمک آموزشی هم میتونن نقش موثری داشته باشن. متد آموزشی من کتاب EDITO هست. این کتاب مناسب گروه سنی ۱۵ به بالا هست. و برای افرادی‌ که قصد شرکت در یکی از آزمون‌های بین‌المللی فرانسه رو دارن، این متد می‌تونه بهترین گزینه برای افزایش دانش عمومی فرانسه باشه. متد آموزشی گروه سنی زیر ۱۵ سال، کتاب ALEX ET ZOE  و یا LE NOUVEU TAXI خواهد بود که بسته به مهارت شاگرد در خواندن و نوشتن، یکی از این دو کتاب برای آموزش انتخاب می‌شه.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  •  دارای مدرک کارشناسی‌ارشد مترجمی زبان فرانسه از دانشگاه آزاد (واحد تهران مرکز)

  •  دارای مدرک تربیت‌مدرس از موسسه‌ی International House

  •  مترجم کتاب «در زمان طلاق، از فرزندان‌مان حمایت کنیم» نوشته استفان کلقژه

  •  دو سال تدریس زبان فرانسه در موسسه‌ي زبان مهر 

  •  بیش از یک سال تدریس زبان فرانسه در موسسه‌ی بین المللی باکو


مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

نظر 1

bottom of page