top of page
سعید
average rating is null out of 5

... از ... نظر

... از ... نظر

سعید تیزرو

شیمی

مناسب برای: نوجوان، بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

مهارت‌ها:

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۵۵ دقیقه | هزینه 17.5 دلار کانادا

درباره‌ی من:

از همون کودکی خیلی به ترکیب‌کردن چیزها و مواد با همدیگه و ساختن یه چیز تازه علاقمند بودم. بعدها که وارد مدرسه و دبیرستان شدم بیشتر وقتم رو در آزمایشگاه گذروندم و یه‌جورایی شیفته‌ی علم مواد (همون شیمی خودمون) شدم. در دانشگاه، علاقه‌ام به شیمی بیشتر شد و به‌دلیل اشتیاق زیادی که به کار تدریس داشتم، از همون اوایل دانشگاه شروع کردم به تدریس شیمی. در ابتدای کارم فقط به دانش‌آموزان دبیرستانی و کنکوری درس می‌دادم و بعد از گذشت دو، سه سال به‌دلیل تسلطی که به زبان انگلیسی داشتم، به درخواست دانش‌آموزان و دانشجویانی که در دانشگاه‌های خارج از کشور در حال تحصیل بودن و دانش‌آموزانی که می‌خواستن در آزمون آی‌مت و سایر آزمون‌های دانشگاه‌های اروپایی و ... شرکت کنن، تدریس شیمی به زبان انگلیسی رو هم شروع کردم. الان، یکی از تفریحات جذاب روزانه‌ام شده تدریس شیمی به زبان انگلیسی. خوشحال می‌شم اگر نیاز به یادگرفتن شیمی داری خودت و خودم رو از این لذت محروم نکنی!


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

کلاس‌های آنلاین بنده در پلتفرم‌هایی نظیر اسکایپ و گوگل‌میت برگزار می‌شود و صفحه‌ی تدریس با دانش‌آموز به اشتراک گذاشته می‌شود. در صورتی‌که دانش‌آموز علاقمند به تدریس از کتاب یا جزوه‌ی خاصی باشد این امکان وجود دارد، در غیر این‌صورت بنده امکان تدریس از کتاب‌های تالیف شده توسط خودم یا کتاب‌های رفرنس را دارم. در طول جلسات مثال‌های متنوعی از مباحث مختلف ارائه می‌شود که فهم مطلب را برای دانش‌آموزان راحت‌تر می‌کند.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • رتبه ۲۷۰ کنکور سراسری (فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران)

  • ۷ سال سابقه‌ی تدریس آنلاین شیمی به زبان انگلیسی به دانش‌آموزان فارسی‌زبان ساکن در کشورهای کانادا، انگلستان، ایتالیا، نروژ و ...

  • معلم مدارس نمونه و مطرح شهر تهران از قبیل سلام، خاتم، رهیار و ...

  • معلم پروازی آموزشگاه‌های گاج و گزینه‌ی دو در استان گیلان و خراسان‌رضوی

  • مولف و ویراستار چندین کتاب کنکور و کتاب تدریس شیمی به زبان انگلیسی مخصوص آزمون‌های بین‌المللی

  • عضو ستاد نانو و از اعضای فعال انجمن شیمی کشور

  • برگزاری چندین همایش شیمی کنکور در استان گیلان و خراسان‌رضوی
مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

نظر 1

bottom of page