top of page
آرین
average rating is null out of 5

... از ... نظر

... از ... نظر

آرین امانی

Python, Machine Learning

مناسب برای: نوجوان، بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

مهارت‌ها:

همکاری این معلم با درسون پایان یافته است
لطفا برای دیدن بقیه‌ی معلم‌های برنامه نویسی به لینک زیر مراجعه کنید
https://www.darsoon.com/programming

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 12 دلار کانادا

رزرو و پرداخت
درخواست جلسه معرفی رایگان

درباره‌ی من:

سلام، آرین امانی هستم، دانشجوی علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران). تقریبا از ۱۳ سالگی عاشق کامپیوتر شدم و برنامه نویسی رو شروع کردم و تا قبل از دانشگاه سعی کردم حوزه‌های مختلف این رشته رو امتحان کرده باشم و علاقه‌م رو پیدا کنم. از شروع دانشگاه هم با یه تمرکز جدی‌ درگیر فیلد هوش مصنوعی و یادگیری ماشین شدم و در حال حاضر هم دارم دارم توی همین حوزه مطالعه و فعالیت می‌کنم. توی مسیر یادگیریم همیشه آدم‌هایی رو داشتم که خیلی جاها کمک و راهنماییم کنن و بهم یه مسیر درست‌تری رو نشون بدن، یکی از دلایلی هم که تدریس رو دوست دارم این هست که بتونم من هم در حد خودم همچین تجربه‌ای رو برای بقیه بوجود بیارم و سعی کنم راهنماییشون کنم. به‌طور کلی هم با زبان‌های Python و C++ بسیار کار کردم و تجربه آموزش برنامه نویسی با هر دوی این زبان‌ها رو دارم. در حال حاضر هم مشغول تحقیق، مطالعه و نوشتن مقاله‌ای در حوزه‌ی کشف داروی مناسب برای سلول‌های مختلف با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین (یادگیری عمیق) هستم.


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

طبق تجربه‌ی شخصی خودم، یادگیری برنامه نویسی، حتما نیاز به تمرین و کار عملی داره و صرفا با گوش کردن به کلاس نمی‌شه اونچه که باید رو یاد گرفت، برای همین خیلی برام مهمه که کلاس، یه کلاس تعاملی باشه و با هم سر کلاس کد بزنیم و مباحث رو تمرین کنیم. یه سرفصل حدودا ثابتی دارم که معمولا کورس‌های دانشگاهی هم از همین سرفصل‌ها پیروی می‌کنن، ولی جزئیاتش برای هر دانشجو می‌تونه متفاوت باشه. فضای کلاس راحت و جذاب هست تا ارتباط بهتری شکل بگیره و بعد از هر جلسه هم، تمرینی برای موضوع همون جلسه داده می‌شه که سطح و حجم تمرین هم می‌تونه بسته به علاقه و شوق دانشجو متفاوت باشه و فقط جنبه‌ی یادگیری داره.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • دانشجوی علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر 

  • تدریس‌یار درس یادگیری ماشین در دانشگاه صنعتی شریف، در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد (Python)

  • تدریس‌یار درس پردازش تصویر و شبکه‌های عصبی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر (Python)

  • تدریس‌یار درس برنامه نویسی پیشرفته در دانشگاه صنعتی امیرکبیر (C++)

  • دستیار تحقیقاتی زیر نظر دکتر محمد لطف‌اللهی از موسسه‌ی Wellcome Sanger انگلیس در حوزه‌ی کشف دارو و آنالیز سلول با استفاده از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی از نوامبر ۲۰۲۲ تا به امروز

  • مهندس بینایی ماشین در شرکت ویراساد از ژانویه تا می ۲۰۲۲


مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

نظر 1

bottom of page