top of page
آرش
average rating is null out of 5

... از ... نظر

... از ... نظر

آرش دانش

Python, نجوم

مناسب برای: نوجوان، بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: متوسط

مهارت‌ها:

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 12 دلار کانادا

درباره‌ی من:

من آرش دانش هستم. یک منجم که به برنامه‌نویسی علاقه‌مندم. از سال ۹۴ که با زبان پایتون آشنا شدم، سعی کردم در تمام کارهای خودم از این زبان استفاده کنم و پروژه‌هایی که در اختیار داشتم رو با پایتون نوشتم. قبل از پایتون برای پروژه‌ی ارشد به زبان متلب برنامه می‌نوشتم. سادگی و کاربردی بودن پایتون در کنار داشتن جامعه‌ی برنامه‌نویسان بسیار قوی، من را ترغیب و تشویق کرد که بیشتر با این جامعه در ارتباط باشم. همچنین، در پروژه‌‌ی دکتری خودم، با توجه به این موضوع که با حجم بسیار زیادی داده دست و پنجه نرم می‌کردم، با استفاده از پایتون تونستم به راحتی با این داده ها کار کنم. من همیشه دلم می‌خواد که وقتی چیزی رو می‌آموزم، به دیگران هم آموزش بدم تا با هم یاد بگیریم و پیشرفت کنیم. پس اگر علاقه‌مند به یادگیری پایتون هستید خوشحال می‌شم در این مسیر همراه شما باشم.


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

از حدود ۴ سال پیش که تدریس برنامه‌نویسی رو در دانشگاه الزهرا شروع کردم، شیوه‌های مختلف تدریس رو امتحان کردم  و به این خاطر که دانشجوها از رشته‌های مختلف بودند، یاد گرفتم که طوری تدریس کنم تا هر فردی با هر سطح از علاقه‌مندی بتونه از کلاس استفاده کنه. همراه با هم کد خواهیم زد و نتیجه رو می‌بینیم و سوالات رو پاسخ می‌دیم و رفع اشکال می‌کنیم. تکالیفی هم برای زمان‌های آزاد شما در نظر می‌گیریم که در ابتدای جلسه‌ی بعد مجدد با هم بررسی کرده و پیشنهاد‌هایی برای بهتر‌شدن کدها خواهم داد.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • دکتری نجوم و اخترفیزیک 

  • ۴ سال سابقه‌ی تدریس برنامه‌نویسی به زبان پایتون در دانشگاه الزهرا (مرکز آموزش‌های مجازی دانشگاه الزهرا و انجمن‌های علمی این دانشگاه)

  • ۴ سال سابقه‌ی تدریس پایتون پیشرفته و علوم داده به صورت خصوصی و آنلاین به دانشجویان

  • عضو کمیته‌ی علمی المپیاد نجوم و اختر‌فیزیک

  • تدریس نجوم به دانش‌آموزان برای آمادگی المپیاد

  • ۱۵ سال سابقه‌ی کار در پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (IPM) با عناوین مختلف: دستیار پژوهشی، محقق بخش توسعه‌ی فناوری 

  • محقق پسادکتری در رصد‌خانه ملی


مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

نظر 1

bottom of page