top of page
رومینا
average rating is null out of 5

... از ... نظر

... از ... نظر

رومینا رفیعی

آلمانی

مناسب برای: کودک، نوجوان، بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

مهارت‌ها: TestTDaf, A1 - B2

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 13 دلار کانادا

درباره‌ی من:

سلام! من رومینا رفیعی‌ام و عاشق یادگیری زبان و تدریس زبانم. تقریبا از بچگی انگلیسی رو یاد می‌گرفتم و ۸،۹ سال پیش هم، وقتی تصمیم گرفتم به آلمان مهاجرت کنم، شروع به یادگیری آلمانی کردم. چندین ماه تجربه‌ی زندگی در آلمان رو دارم و این تجربه نه تنها به من کمک کرد تا زبان آلمانی رو بهتر بفهمم، بلکه فرهنگ و زندگی روزمره مردم آلمان رو هم از نزدیک تجربه کردم. وقتی به ایران برگشتم، فهمیدم که تدریس زبان آلمانی یکی از چیزهایی هست که واقعاً ازش لذت می‌برم. این علاقه باعث شد که تدریس رو شروع کنم و الان با تمام انرژی و عشق، زبان آلمانی رو به دانش‌آموزانم آموزش می‌دهم. در کلاس‌های من، می‌تونید انتظار یک جو دوستانه و پرانگیزه رو داشته باشین. هدف من اینه که یادگیری زبان آلمانی برای شما جذاب و لذت‌بخش باشه. دوست دارم تجربیات و داستانامو باهاتون به اشتراک بذارم و در هر قدم از مسیر یادگیری همراهتون باشم. امیدوارم بتونیم با هم یک تجربه‌ی آموزشی فوق‌العاده داشته باشیم و از یادگیری زبان آلمانی لذت ببریم!


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

در تدریس بزرگسالان، من از سه منبع عالی یعنی "Starten wir" ،"Menschen" و "Netzwerk" استفاده می‌کنم. با توجه به سن و علایق هر شخص، کتاب مناسب رو باهم انتخاب می‌کنیم. برای نوجوانان هم کتاب "Beste Freunde" رو در نظر دارم که خیلی خوب جواب می‌دهد. روش من ترکیبی از تمرینات تعاملی، بازی‌های آموزشی برای نوجوانان و مکالمات واقعی است. اگر هم قصد دارید برای آزمون‌های مختلف از A1 تا B2 یا حتی TestDaF آماده شید، من می‌توانم کمک کنم تا به بهترین نحو پیشرفت کنید.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • مدرک TestDaF و B2 از موسسه‌ی گوته.

  • ۵ سال سابقه‌ی تدریس کلاس‌های گروهی و خصوصی در آموزشگاه‌های مختلف، به صورت آنلاین و حضوری.

  •  تدریس در پلتفرم‌های مختلف و با کتاب‌های مختلف با استفاده از روش‌های متنوع و تعاملی. 

  • برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای آمادگی آزمون‌های مختلف، آمادگی مصاحبه‌ی کاری و کلاس‌های مکالمه. شرکت در دوره‌های تربیت مدرس و دریافت مدرک معتبر (TTC)


مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

نظر 1

bottom of page