top of page
ایما
average rating is null out of 5

... از ... نظر

... از ... نظر

ایما مجد

انگلیسی

مناسب برای: کودک، نوجوان

میزان تسلط به زبان انگلیسی: عالی

مهارت‌ها:

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 13 دلار کانادا

درباره‌ی من:

من ایما مجد هستم. بیشتر از ۱۵ سال هست که تدریس زبان انگلیسی را انجام می‌دهم. من زبان انگلیسی را با تکرار و تمرین و بیشتر با روش خودآموز فرا گرفتم. علت این‌که تدریس را انتخاب کردم این بود که همیشه از ارتباط گرفتن با آدم‌ها بخصوص کودکان و نوجوانان لذت می‌بردم و در کنارشان خیلی چیزها یاد می‌گرفتم. تدریس همیشه برای خودم یادگیری دوباره هم هست و وقتی بتوانم چیزی را که بلد هستم به دیگران انتقال بدهم احساس لذت‌بخش و خوشایندی می‌کنم. زمانی را که در کلاس‌ها با دانش‌آموزان می‌گذرانم از جمله‌ بهترین ساعت‌های عمرم می‌دانم و به دلیل همین حس همیشه توانسته‌ام با موفقیت آن‌ها را در مسیرشان هدایت کنم.


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

روش‌های تدریس مختلفی در دنیا وجود دارد اما به نظر من برای هر فرد یک روش خاصی کار می‌کند. من همیشه تلاش می‌کنم علاقمندی‌های دانش‌آموزان را در روش تدریسم لحاظ کنم تا از کلاس‌ها لذت بیشتری ببرند. در شیوه‌ی تدریسم علاوه بر استفاده از کتاب‌ها و جزوه‌های موجود در بازار، سعی می‌کنم از فیلم‌ها و سریال‌های متناسب با سن دانش‌آموزان، کتاب‌های داستانی، پادکست‌ها و هر آن چیزی که یادگیری را اثربخش‌تر می‌کند استفاده کنم.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • لیسانس مددکاری اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی

  • ۲ سال سابقه‌ی تدریس در آموزشگاه بهرنگ (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان)

  • حدودا ۳ سال سابقه‌ی تدریس در آموزشگاه گلبن (کودکان و‌نوجوانان) 

  • تجربه‌ی شراکت یک ساله در آموزشگاه لیو ( کودکان) به همراهی دو نفر از دوستانم با تاکید بر آموزش به روش زبان مادری به همراه بازی و فعالیت‌های گروهی 

  • تدریس خصوصی به صورت آنلاین و حضوری


مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

نظر 1

bottom of page