نازنین

5 ستاره | 10 نظر

نازنین خردپیشه

کارگاه های هنر شامل نقاشی و حجم(مجسمه سازی و کار با سفال)

مناسب برای: کودک و نوجوان

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۳۰ دقیقه | هزینه 12 دلار

درباره من:

سلام، من نازنین هستم و بیشتر از ۱۳ سال هست که به آموزش هنر به کودکان مشغولم، به دو زبان فارسی و انگلیسی. دوران کودکی فوق العاده خوبی داشتم و خیلی دوست دارم این تجربه را به نسل جدید منتقل کنم، خاطرات فوق العاده ای با مزه های مختلف برام زنده میشه، بنابراین آشپزی را هم به آموزشم اضافه کردم. معتقدم که بیشتر از هرچیز باید خلاقیت را در کودکان بیدار کنیم و به کمک هنر به آنها کمک کنیم تا دنیا را بهتر ببینند و انسان شادی باشند.


شیوه تدریس:

اعتقاد شخصی من این است که مهمترین بخش بعد از امنیت کودک ، شادی اوست، بنابراین معمولا شیوه آموزشم را با حس و حال آنها پیش میبرم و گاهی از چند متد مختلف در یک ترم استفاده میکنم. خیلی خوب است که کودک با اشتیاق منتظر ساعت کلاسش باشد و یکی از مهمترین اهداف من این است.


سابقه تحصیلی و کاری:

من از کودکی در چندین شاخه هنری فعالیت داشتم و موسیقی و نقاشی و مجسمه سازی را به طور حرفه ای دنبال میکردم، لیسانس طراحی صنعتی گرفتم و بعد از گذراندن چند ترم از فوق لیسانس پژوهش هنر و دوره های روانشناسی کودک مشغول تحصیل فلسفه هنر شدم که تا امروز هم ادامه دارد، تمرکز من بیشتر روی آموزش کودکان است و به شیوه روان شناسان انسانگرا تدریس میکنم. ۱۳ سال پیش، کار با کودکان را با موسسه هنرهای تجسمی بادبادک شروع کردم و هنوز هم با ایشان همکاری میکنم. در طی ۸ سال گذشته با موسسات هنری دیگری چون ماندالا، پایش آفتاب، کندو، لنا و نهال هم همکاری طولانی مدت داشتم.

نظرات

Parisa: My daughter online Art Class could not be better with Nazanin. She enjoyed very much the art activities, creative and fun at each session. I am impressed how Nazanin could manage the online courses for young kids, even though my daughter was clumsy some day. We love continuing our online courses with her, and I hope other kids can enjoy the fun activities as well.


Shima: Nazanin is the best and my son loves her! She quickly connected with my son and identified his interests. I hear my son laughing all the time when he does activities with her. Nazanin radiates positive energy and kindness.


پریسا: خانوم نازنین بسیار بر شیوه آموزش شون مسلط هستند. دختر من هر روز مشتاق شروع کلاس هاش بود. و از دست آوردهای کلاس هاش با رضایت کامل یاد می کرد. به خصوص کلاس شیرینی پزی مستقل برای دخترم بسیار احساس غرور و خودکفایی داشت. خانوم نازنین با شیوه بازی و آموزش بر اساس فیدبک مداوم از دانش آموز، کاملا دختر من رو در تمام مدت کلاس علاقه مند و مشتاق نگه می دارند. امیدواریم باز هم بتونیم با ایشون کلاس داشته باشیم.


Niloofar: Nazanin is absolutely amazing


Nazanin : She is fantastic with kids and great at what she does

فرانک : کلاس با نازنین جون رو بچه هام خیلی دوست داشتن. به خصوص قسمت آشپزی رو چون نازنین جون چیزایی رو انتخاب میکنن که بچه ها بدون کمک پدر مادر میتونن درست کنن و این خیلی حس خوبی به بچه ها میده. در ضمن زبان انگلیسی شون هم خیلی خوب هست و برای دختر کوچیکم که فارسی خوب نمیفهمه به انگلیسی میگفتن :) راستی یه کار خوبی که نازنین جان میکنن اینه که از بچه ها و پدر و مادر نظر میخوان و بر اون اساس کلاس رو برنامه ریزی میکنن.