نازنین

... از ... نظر

نازنین خردپیشه

آشپزی برای کودکان

مناسب برای: کودک و نوجوان

میزان تسلط به زبان انگلیسی: عالی

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۳۰ دقیقه | هزینه 12 دلار

درباره من:

سلام، من نازنین هستم و بیشتر از ۱۳ سال هست که به آموزش هنر به کودکان مشغولم، به دو زبان فارسی و انگلیسی. دوران کودکی فوق العاده خوبی داشتم و خیلی دوست دارم این تجربه را به نسل جدید منتقل کنم، خاطرات فوق العاده ای با مزه های مختلف برام زنده میشه، بنابراین آشپزی را هم به آموزشم اضافه کردم. معتقدم که بیشتر از هرچیز باید خلاقیت را در کودکان بیدار کنیم و به کمک هنر به آنها کمک کنیم تا دنیا را بهتر ببینند و انسان شادی باشند.

شیوه تدریس:

اعتقاد شخصی من این است که مهمترین بخش بعد از امنیت کودک ، شادی اوست، بنابراین معمولا شیوه آموزشم را با حس و حال آنها پیش میبرم و گاهی از چند متد مختلف در یک ترم استفاده میکنم. خیلی خوب است که کودک با اشتیاق منتظر ساعت کلاسش باشد و یکی از مهمترین اهداف من این است.

سابقه تحصیلی و کاری:

من از کودکی در چندین شاخه هنری فعالیت داشتم و موسیقی و نقاشی و مجسمه سازی را به طور حرفه ای دنبال میکردم، لیسانس طراحی صنعتی گرفتم و بعد از گذراندن چند ترم از فوق لیسانس پژوهش هنر و دوره های روانشناسی کودک مشغول تحصیل فلسفه هنر شدم که تا امروز هم ادامه دارد، تمرکز من بیشتر روی آموزش کودکان است و به شیوه روان شناسان انسانگرا تدریس میکنم. ۱۳ سال پیش، کار با کودکان را با موسسه هنرهای تجسمی بادبادک شروع کردم و هنوز هم با ایشان همکاری میکنم. در طی ۸ سال گذشته با موسسات هنری دیگری چون ماندالا، پایش آفتاب، کندو، لنا و نهال هم همکاری طولانی مدت داشتم.

نظرات