top of page
نشمین
average rating is 5 out of 5

5 ستاره | 13 امتیاز

... از ... نظر

نشمین صفایی

سنتور، تئوری موسیقی

مناسب برای: کودک و نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: متوسط

مهارت‌ها:

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۴۵ دقیقه | هزینه 16 دلار کانادا

درباره‌ی من:

۲۷ سالمه و موسیقی رو از ۷ سالگی، با ساز سنتور شروع کردم و این مسیر رو تا امروز ادامه دادم.

برای آموختن و آموزش‌دادن موسیقی فارسی که بخش بزرگی از فرهنگ کشور است همیشه تلاش کردم و خواهم کرد. 

خیلی خوشحالم که می‌تونم رابطی باشم که نوای موسیقی فارسی رو به خارج از مرزهای این سرزمین برسونیم، باعث شادی منه که در کنار افراد علاقه‌مندی که از این جغرافیا دورن قدم به قدم همراه باشم دراین مسیر، تا در امتداد هم زنجیره‌ای تشکیل بدیم و گام‌های هرچند کوچک ولی مؤثری رو در راه حفظ این فرهنگ غنی برداریم.


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

اگر شما هیچ آشنایی با موسیقی نداشته باشید، تعدادی از جلسات اول به آموزش بخشی از تئوری که در ابتدای کار مورد نیاز است، می‌گذرد.

 تدریس مبتدی بر اساس کتاب‌های شیوه سنتور‌نوازی آقای پشنگ کامکار و دستور سنتور آقای پایور میباشد. البته بر اساس نقاط قوت و ضعف هر هنرجو، همچنین جهت‌گیری و علاقه‌مندی هنرجوها می‌تواند در برخی موارد متفاوت باشد، و در بخش پیشرفته نیز به ردیف‌نوازی و نواختن قطعات مختلف می‌پردازیم.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • دانشجوی سال آخر کارشناسی نوازندگی ساز فارسی در دانشگاه هنر تهران

  • شروع موسیقی از سال ۱۳۷۹ با ساز سنتور

  • تکمیل دوره ردیف‌نوازی نزد دکتر کوروش متین

  • ۵‌سال سابقه تدریس خصوصی و آموزشگاهی ساز سنتور در داخل کشور و ۳ سال سابقه تدریس ساز سنتور مختص کودکان

  • برگزاری دوره آشنایی با موسیقی دستگاهی فارسی برای کودکان ۵ تا ۸ سال به‌صورت گروهی

  • کسب مقام سوم جشنواره موسیقی سال ۱۳۸۶ 

  • کسب مقام دوم جشنواره موسیقی سال ۱۳۸۷ 

  • کسب مقام دوم مسابقات کشوری موسیقی سال ۱۳۹۰

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

Mitra: Thank you for your exceptional guidance and support in my daughter's musical journey. your passion, patience, and expertise have truly inspired her to grow and develop as a musician. I appreciate your dedication to nurturing her talents and helping her reach new heights. your encouragement and constructive feedback have been invaluable, and I am grateful for the positive impact you've had on her musical skills and confidence. keep up the fantastic work!


نیایش: خانم صفايي بسيار مهربون و باحوصله هستند و علاوه بر كلاس، در طي هفته هم مدام در ارتباط هستن و هميشه پاسخگوی اشكالات و سوالات هستن و پسر من واقعا به كلاسهای ايشون علاقه مند هست.


سایه: استاد صفایی بسیار با حوصله و با اشتیاق تدریس می کنند که این باعث انگیزه بیشتر هنرجو  میشه. ایشون  در صورت لزوم بیشتر از ساعت کلاس برای هنرجو وقت می‌گذارند. صبوری و شیوه و زبان ساده تدریس ایشون یادگیری رو برای هنرجو خیلی آسون میکنه مخصوصا برای کسانی که هیچ پیش زمینه ای در موسیقی ندارند مثل خودم.  در مورد زمان کلاس ها انعطاف پذیر هستند. تمرینات رو با حوصله بررسی و رفع اشکال می کنند،  و همیشه با صبر و حوصله زیاد پاسخگوی همه سوالات هستند.  اخلاق ایشون صمیمی و بسیار حرفه ای هست. من از انتخاب ایشون به عنوان استادم بسیار خوشحال و راضی هستم و از یادگیری سنتور با ایشون خیلی لذت میبرم.


شیوه درس استاد صفایی بسیار ساده و موثر است. با وجود اینکه هیچ آشنایی قبلی با موسیقی نداشتم، به راحتی توانستم کلاسها را دنبال کنم و از تجربه یادگیری موسیقی لذت ببرم. ایشان خیلی بیشتر از زمان کلاس برای آموزش موسیقی وقت میگذارند و بین کلاسها به راحتی و سریع به سوال ها پاسخ می‌دهند و فایل های صوتی تمرینی را مرور می‌کنند. در مورد زمان کلاس بسیار انعطاف پذیر هستند و در صورت نیاز به تغییر زمان کلاس بدلیل مشکلات کاری، مشکلی برای تغییر ساعت کلاس نداشته ام.


شهریار: خانم صفایی بسیار حرفه‌ای و با تبحر هستند. همه چیز رو بطور خیلی‌ ساده توضیح می‌‌دهند. در مورد ساعت کلاس خیلی‌ انعطاف پذیر هستند و به راحتی‌ با ایشان میشه تماس گرفت و ارتباط برقرار کرد. سیستم تدریسشون بسیار عالی و مفیده و به همین دلیل من خیلی‌ از یادگیری و نواختن سنتور لذت میبرم.


Fatima: Nashmin is professional, friendly and patient. She has vast musical experience and is an excellent teacher.


Golshid: Taking santour lessons with Nashmin is a great experience for me. She is very knowledgeable, patient and friendly.


Shahriar: Very professional. Clear and effective teaching strategy.

نظر 1

bottom of page