top of page
محبوبه
average rating is null out of 5

... از ... نظر

... از ... نظر

محبوبه شفیعی

یوگا، مدیتیشن

مناسب برای: بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: عالی

مهارت‌ها:

همکاری این معلم با درسون پایان یافته است
لطفا برای دیدن بقیه‌ی معلم‌های ورزش به لینک زیر مراجعه کنید
https://www.darsoon.com/sport

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 10 دلار کانادا

رزرو و پرداخت
درخواست جلسه معرفی رایگان

درباره‌ی من:

معلمی، حرفه مورد علاقه من است و سیزده سال تجربه آموزش به سه گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال ، مرا تا حد زیادی با چالش های یادگیری هر گروه سنی آشنا کرده و می توانم ارتباط خوبی با فراگیران در سنین مختلف برقرار کنم. از طرفی، تحصیل در رشته آموزش در دانشگاه و  تجربه آموزش آمادگی جسمانی، نقش عمده ایی در علاقه ام به مربیگری یوگا داشته اند.  همچنین، فعالیت هایی مثل طبیعت گردی ، باغبانی، تغذیه آیورودایی ( طب هند باستان) و فعالیتهای داوطالبانه در کمیته یوگا برای معرفی آن به عموم را ، از همان زمانی که شروع به تمرین یوگا کردم، دنبال می کنم.


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

مهم ترین هدف دانش کهن یوگا توسعه سلامت بدن با استفاده از روش هایی است که باعث می شوند بدن الگوی واقعی خود را به دست آورد و "هاتا یوگا" به عنوان یکی از شاخه های یوگای کهن، برای افراد در هر سن و وضعیت جسمی مناسب می باشد. زیرا مجموعه تمرینات فیزیکی، تنفسی و ذهنی که در هاتا یوگا آموزش داده می شوند، کمک فراوانی به بالا بردن سلامت جمسی و ذهنی فرد می کنند.من نیز در تمرینات شخصی و آموزش این شاخه یوگا ، فواید بیشمار آن را تجربه کرده ام. در شیوه ی تدریسم،  بعد از جلسه رایگان معارفه، فرم وضعیت جسمانی را ( که از پیش تهیه کرده ام ) در اختیار  فراگیر قرار می دهم و او با پر کردن آن، به من این امکان را میدهد تا تمرینات را بر اساس وضعیت بدنی خود او طراحی کنم و سپس در پایان هر ماه روند تغییرات را با هم بررسی می کنیم که این روش برای فراگیر جنبه انگیزشی دارد. همچنین مدت زمان کلاس های خصوصی من یک ساعت است و  می توانم کلاس را به زبانهای فارسی یا انگلیسی برگزار کنم.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه کاری  2020 تا کنون – تدریس آنلاین یوگا و مدیتیشن و پرانایاما 2016 – 2020 – تدریس یوگا به صورت کلاسهای عمومی در استدیو شخصی یوگای خودم 2014 تا 2016 – آموزش آمادگی جسمانی در اداره تربیت بدنی شهرستان گرگان سابقه تحصیلی 2020 - مربیگری پرانایاما- مرکز یوگا شالا، تایلند 2019 - مربیگری مدیتیشن- مدرسه یوگا پاتشالا ، نپال 2016 - مربیگری یوگا- فدراسیون ورزش های همگانی داخل کشور 2014 - مربیگری آمادگی جسمانی - فدراسیون ورزش های همگانی داخل کشور 2009 - کارشناسی آموزش زبان انگلیسی- دانشگاه آزاد گرگان


مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

نظر 1

bottom of page