محبوبه

5 ستاره | 9 نظر

محبوبه شفیعی

یوگا، مدیتیشن

مناسب برای: نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: عالی

undefined

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 10 دلار

درباره من:

معلمی، حرفه مورد علاقه من است و سیزده سال تجربه آموزش به سه گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال، مرا تا حد زیادی با چالش‌های یادگیری هر گروه سنی آشنا کرده و می‌توانم ارتباط خوبی با فراگیران در سنین مختلف برقرار کنم. از طرفی، تحصیل در رشته آموزش در دانشگاه و  تجربه آموزش آمادگی جسمانی، نقش عمده‌ایی در علاقه‌ام به مربیگری یوگا داشته‌اند.

همچنین، فعالیت‌هایی مثل طبیعت گردی، باغبانی، تغذیه آیورودایی (طب هند باستان) و فعالیت‌های داوطلبانه در کمیته یوگا برای معرفی آن به عموم را، از همان زمانی که شروع به تمرین یوگا کردم، دنبال می‌کنم.


شیوه تدریس:

مهم‌ترین هدف دانش کهن یوگا توسعه سلامت بدن با استفاده از روش‌هایی است که باعث می‌شوند بدن الگوی واقعی خود را به‌دست آورد و "هاتا یوگا" به عنوان یکی از شاخه‌های یوگای کهن، برای افراد در هر سن و وضعیت جسمی مناسب می‌باشد. زیرا مجموعه تمرینات فیزیکی، تنفسی و ذهنی که در هاتا یوگا آموزش داده می‌شوند، کمک فراوانی به بالا بردن سلامت جمسی و ذهنی فرد می کنند. من نیز در تمرینات شخصی و آموزش این شاخه یوگا، فواید بیشمار آن را تجربه کرده‌ام. در شیوه‌ی تدریسم، بعد از جلسه رایگان معارفه، فرم وضعیت جسمانی را (که از پیش تهیه کرده ام) در اختیار فراگیر قرار می‌دهم و او با پر کردن آن، به من این امکان را می‌دهد تا تمرینات را بر اساس وضعیت بدنی خود او طراحی کنم و سپس در پایان هر ماه روند تغییرات را با هم بررسی می‌کنیم که این روش برای فراگیر جنبه انگیزشی دارد. همچنین مدت زمان کلاس‌های خصوصی من یک ساعت است و می‌توانم کلاس را به زبان‌های فارسی یا انگلیسی برگزار کنم.


سابقه تحصیلی و کاری:

سابقه کاری 

2020 تا کنون – تدریس آنلاین یوگا و مدیتیشن و پرانایاما

2016 تا 2020 – تدریس یوگا به صورت کلاس‌های عمومی در استدیو شخصی یوگای خودم

2014 تا 2016 – آموزش آمادگی جسمانی در اداره تربیت بدنی شهرستان گرگان

سابقه تحصیلی

2020 - مربیگری پرانایاما- مرکز یوگا شالا، تایلند

2019 - مربیگری مدیتیشن- مدرسه یوگا پاتشالا ، نپال

2016 - مربیگری یوگا- فدراسیون ورزش‌های همگانی ایران

2014 - مربیگری آمادگی جسمانی - فدراسیون ورزش‌های همگانی ایران

2009 - کارشناسی آموزش زبان انگلیسی- دانشگاه آزاد گرگان

نظرات

Banafsheh: I have been doing yoga for a long time and Mahboubeh is one of the best yoga instructor  that I have ever met. She is knowledgeable, detailed, patient and also caring to the students which means sets poses would be appropriate and suitable for their body tolerance. Mahboubeh is a real humble yogi although she is a master. Love her and highly recommended


شایسته: بسیار راضی هستم و خوشحال ، هر روز که میگذره بیشتر به بدنم آگاهی پیدا می کنم و هم از نظر فیزیکی و هم روانی خودم رو قوی تر از گذشته میدونم. سپاسگزارم خانم شفیعی🌹


مارال: همه چیز بسیار عالی برگزار شد با سپاس فراوان


بهاره: محبوبه از بهترين معلمهاى يوگاهست كه من ميشناسم، من سالهاى سال تمرين داشتم و بعد از وقفه طولانى دوباره با محبوبه شروع كردم. دقت، صبر و روش بسيار عالى تدريس متناسب با توانايى هر شخص، مخصوصا در فضاى مجازى ، از مزاياى كلاس ايشون هست. واقعا خوشحالم كه با ايشون آشنا شدم و اين فرصت رو دارم كه دوباره يوگا رو زير نظر مربي توانمندى ادامه بدم.


Yussuf: A knowledgeable, dedicated and friendly teacher with a focus on safety.  Her ability to speak English fluently made it easy for me.  I would definitely recommend her to anyone that is new or experienced.Sanam: Mahboobeh has energy and a true passion for her teaching. She empowers her students and adapts to their needs. Very happy that I found her.


Shadi : Mahboubeh is simply the best Yoga instructor ever.


*Mahboobeh is super professional and very knowledgeable. I really enjoy my sessions with her.