top of page
فرزانه
average rating is 4.9 out of 5

4.93 ستاره | 62 امتیاز

... از ... نظر

فرزانه فضلی

ریاضیات کانگورو

مناسب برای: کودک و نوجوان

میزان تسلط به زبان انگلیسی: متوسط

مهارت‌ها:

این معلم برای کانادا و امریکا زمان خالی ندارد

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۵۰ دقیقه | هزینه 15 دلار کانادا

درباره‌ی من:

درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

تجربه تدریس خصوصی حضوری و آنلاین در داخل کشور و به صورت آنلاین در کانادا. ۱۲ سال تجربه تدریس درس برنامه نویسی در مدارس فرزانگان ‌(تیزهوشان) و مدارس دیگر ریاضیات کانگورو یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌های ترویج ریاضیات در دنیاست. مسئله‌های ریاضیات کانگورو فقط برای سنجش آموخته‌های ریاضی دانش‌آموزان طراحی نشده‌اند، بلکه هدف اصلی آن‌ها به‌کارگیری توانمندی دانش‌آموزان در حل خلاقانه مسئله است. در حقیقت دانش‌آموزان در ریاضیات کانگورو مسئله‌هایی را حل می‌کنند که جایشان در کلاس‌های ریاضی مدرسه خالی است؛ مسئله‌هایی که دانش‌آموزان با حل آن‌ها قدرت تفکر و خلاقیت خود را اقزایش می دهند.

مهندسی کامپیوتر نرم افزار

نظرات

نظرات

مریم: سركار خانم فضلی بسيار مدرس خوبی هستند و به سيستم آموزشی كانادا مسلط هستند و علاوه بر صبر و حوصله فراوان، بسيار هم مهربان و خوش اخلاق هستند و پسر من رو به رياضی علاقمند كرده اند. من از آشنايی وهمكاری با ايشان خيلی خوشحالم و سپاسگزارم.نیکو: ما ساکن سیدنی استرالیا هستیم ، دخترم چندین سال با خانم فضلی کلاس ریاضی داشت، ما از ایشون بسیار راضی هستیم و قطعا او را به شما پیشنهاد می کنیم. او بسیار حرفه ای و در عین حال دلسوز و مهربان هستش

 My daughter had math classes with Mrs. Fazli for a few years. We are very satisfied with her and definitely recommend her to you. She is very professional and at the same time caring and kindBahareh: Farzaneh joon your teaching style is fantastic! I really admire how you make difficult concepts seem so accessible and understandable. Your enthusiasm for the subject is contagious and makes my daughter excited to come to class every week. Thank you for making learning such a positive experience!"


آزاده: خانم فضلی به پسرهای من،۱۲ و ۱۴ ساله، kangaroo math رو تدریس میکردن.  کلاس ایشون رو خیلی دوست داشتن و با اشتیاق منتظر هستن که بعد از تعطیلات تابستان کلاس رو از سر بگیرن.


Mateen: She is excellent in every way.


آرزو: سلام علی جان خيلی از فرزانه خانم راضی است. ميگه خيلی به من خوب درس را تدريس ميكنن و چند روز پيش من با معلم مدرسه پسرم ملاقات داشتم گفتن علی جان تو اين چند وقت خيلی تغیير كردن خيلي خوب رياضی را ياد گرفتن. من به معلم علی جان گفتم كه ما يک معلم رياضی از ايران براش گرفتيم كه خيلی خوب درس رياضی تدریس ميكنن و ما خيلی راضی هستيم هميشه به موقع درس را شروع ميكنن و رياضی علی جان الان خيلی خوب شده معلم پسرم گفتن كه اول رياضيش تو گريد 5/6 بود الان تو گريد 7/8 هست و خيلی راضی هستن. يك جهان تشكر.


مهدی: خانم فضلی منظم و با برنامه هستند. سعی میکنند با بچه ها دوست شوند و این به ارتباط بهتر و یادگیری بیشتر کمک میکند.


الهام: خانم فضلی علی‌رغم اینکه مدرس خوبی هستند، بسیار پرانرژی و خوش‌اخلاق هستند.


مریم: فرزانه جان معلمی متمرکز و ماهر هستند. ملورین و من کلاس ایشون رو دوست داریم. دخترم غیر از تمرینات ریاضی کلاس خصوصی مسایل مرتبط با ریاضیات مدرسه اش رو هم باهاشون مطرح می کنه و راهنمایی می گیرد. کلا مشورت کردن با فرزانه جون رو دوست دارد.


Najmeh: She is the best math teacher. I like the way she speaks with my son and they find solutions.


Kaveh: Our kids have been with Farzaneh jaan since 2021 and they are so excited for every session. She teaches with care, love and passion and that comes through to the kids and creates an enjoyable and exciting session to learn about critical thinking and problem solving.


هلیا: سرکار خانوم فضلی شیوه بسیار عالی برای تدریس دارند  که فرزندان من را به ریاضیات  علاقمند کرده است. ایشان بسیار  صبور و با تدبیرند و مطالب را بسیار روان تدریس میکنند. متشکرم


نجمه: خانم فضلی مهربون ترین و با اخلاق ترین و حرفه ای ترین در کارشون هستن و من واقعا خوشحالم که پسرم زیر نظر معلمی با این اخلاقیات ریاضی رو یاد می گیره. کلاس ها همیشه سر موقع برگزار می شه و مطالب هم سو‌ با سیستم کانادا جلو می ره. پسرم تمام نمراتش به بالاترین رتبه رسیده. من به نوبت خودم از تمام تلاش های ایشون قدردانی می کنم.


سهیلا: خانم فضلی بسيار معلم توانمند و فوق العاده ای هم در تدريس رياضی و هم برنامه نويسی هستند، بچه های من از كلاس ايشون واقعا لذت می برند.


مهسا: بسیار با تجربه باحوصله مهربان و دقیق هستند .کاملا به سیستم آموزشی مدارس انتاریو تسلط دارند و آموزش می‌دهند.


نیکو: خانم فضلی بسیار مهربان و دلسوز هستند و کاملا به تدریس ریاضی مسلطند واز همه مهم تر نحوه ارتباط برقرار کردن با دانش آموز و بلد هستند و این خیلی به ما کمک کرد که دخترم با ریاضی آشتی کند و اعتماد به نفس و علاقه برای یادگیری در او زنده شود. بسیار سپاسگزارم از ایشان🙏💐


مریم: حقیقتا از درسون سپاسگزارم که امکان ارتباط ما رو با خانم فرزانه برقرار کردند. همانا ایشون آموزگاری بسیار فرهیخته، دقیق، با برنامه، منظم، آگاه، صبور و در عین حال مهربان هستند. دخترم با اشتیاق در کلاسشون شرکت می کنه و رفته رفته که از دقایق کلاس می گذره، انرژی بیشتری برای حل مسائل پیدا می کنه در حین اینکه با معملش شادی هم می کنه، با وجود تسلط، مدیریت و جدیتی که ایشون در کارشون دارند. سپاسگزارم


صنوبر: خانم فرزانه تقریبا ۶ ماه است که با دختر و پسر من کلاس ریاضی کار میکنن خیلی خیلی تفاوت احساس میکنم در پیشرفت بچه هایم  یکی از بهترین و مهربانترین معلم های است که با بچه ها خیلی خوب ارتباط برقرار میکنن و بچه ها لذت میبرن از مدت کلاس


نظر 1


El K: She is always on time and has great internet quality. She also has high quality questions and can communicate most things in English as well as Farsi. She is an amazing teacher.


 نجمه: من واقعا خیلی خیلی خوشحالم که با چنین معلم مسلط و مهربانی آشنا شدم. طرز برخورد و دانششون به بچه ها انگیزه و عشق به ریاضی رو می ده. پسرم از حضور در کلاس ایشون بسیار خوشحال هست و همیشه قبل از کلاس تمام تکالیفش رو انجام می ده. ممنون از بردباری و شکیبایی خانوم فضلی عزیز.


شیرین: خانم فضلی بسیار باحوصله  و مهربان هستند و ارتباط خیلی خوبی با بچه ها برقرار میکنند. دختر ما خانم فضلی رو خیلی دوست دارد و با ذوق در کلاسهای ریاضی شرکت میکند. بعد از کلاس هم معمولا بسیار سرحال و پرانرژی است. خانم فضلی همچنین بسیار منظم, سروقت و با برنامه هستند.


فاطمه: سپاس از خانم فضلی بخاطر صبر و شکیبایی که طی جلسات دارن که البته نشان از تجربه بالا در زمینه تدریس دارد. کلاسها بطور منظم در ساعت مورد نظر برگزار می گردد و مطالب کلاس با دقت زیادی انتخاب میشود. در نهایت بسیار خوشحال هستیم که با ایشون از طریق درسون آشنا شدیم.


مهدی: خانم فضلی مرتب، بانظم و با برنامه هستند و از عملکرد ایشان راضی هستیم


شیوا: ما هم کلاسِ کدینگ با فرزانه جان داریم هم کلاس ریاضی. پسر ما با اشتیاق سر کلاس میره و خیلی ایشون رو دوست داره. خیلی خوب درس میدن و بسیار مهربان و با حوصله هستند.


مهدی: خانم فضلی دقیق و با برنامه هستند و ارتباط خوبی با دانش آموز برقرار میکنند.


نجمه: من چند ماهی می شه که کلاس های پسرم رو‌ شروع کردم واقعا رضایت کامل دارم از طرز برخورد، روش درس دادن و نظم و ترتیب خانم فضلی. پسرم خیلی خوشحال هست و با شور و شوق منتظر شروع کلاس هست و همیشه سعی می کنه تمرین ها رو در طول هفته انجام بده. ممنون از وقت و حوصله ای که خانم فضلی برای پسرم می گذاره.

bottom of page