فرزانه

4.89 ستاره | 38 نظر

فرزانه فضلی

ریاضیات کانگورو

مناسب برای: کودک و نوجوان

میزان تسلط به زبان انگلیسی: متوسط

سطح تدریس:

مهارت‌ها:

این معلم هم اکنون زمان خالی ندارد

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۵۰ دقیقه | هزینه 12 دلار

درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

تجربه تدریس خصوصی حضوری و آنلاین در ایران و به صورت آنلاین در کانادا. ۱۲ سال تجربه تدریس درس برنامه نویسی در مدارس فرزانگان ‌(تیزهوشان) و مدارس دیگر ریاضیات کانگورو یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌های ترویج ریاضیات در دنیاست. مسئله‌های ریاضیات کانگورو فقط برای سنجش آموخته‌های ریاضی دانش‌آموزان طراحی نشده‌اند، بلکه هدف اصلی آن‌ها به‌کارگیری توانمندی دانش‌آموزان در حل خلاقانه مسئله است. در حقیقت دانش‌آموزان در ریاضیات کانگورو مسئله‌هایی را حل می‌کنند که جایشان در کلاس‌های ریاضی مدرسه خالی است؛ مسئله‌هایی که دانش‌آموزان با حل آن‌ها قدرت تفکر و خلاقیت خود را اقزایش می دهند.

مهندسی کامپیوتر نرم افزار

نظرات

سهیلا: خانم فضلی بسيار معلم توانمند و فوق العاده ای هم در تدريس رياضی و هم برنامه نويسی هستند، بچه های من از كلاس ايشون واقعا لذت می برند.


مهسا: بسیار با تجربه باحوصله مهربان و دقیق هستند .کاملا به سیستم آموزشی مدارس انتاریو تسلط دارند و آموزش می‌دهند.


نجمه: من واقعا خیلی خیلی خوشحالم که با چنین معلم مسلط و مهربانی آشنا شدم. طرز برخورد و دانششون به بچه ها انگیزه و عشق به ریاضی رو می ده. پسرم از حضور در کلاس ایشون بسیار خوشحال هست و همیشه قبل از کلاس تمام تکالیفش رو انجام می ده. ممنون از بردباری و شکیبایی خانوم فضلی عزیز.


نیکو: خانم فضلی بسیار مهربان و دلسوز هستند و کاملا به تدریس ریاضی مسلطند واز همه مهم تر نحوه ارتباط برقرار کردن با دانش آموز و بلد هستند و این خیلی به ما کمک کرد که دخترم با ریاضی آشتی کند و اعتماد به نفس و علاقه برای یادگیری در او زنده شود. بسیار سپاسگزارم از ایشان🙏💐


مریم: حقیقتا از درسون سپاسگزارم که امکان ارتباط ما رو با خانم فرزانه برقرار کردند. همانا ایشون آموزگاری بسیار فرهیخته، دقیق، با برنامه، منظم، آگاه، صبور و در عین حال مهربان هستند. دخترم با اشتیاق در کلاسشون شرکت می کنه و رفته رفته که از دقایق کلاس می گذره، انرژی بیشتری برای حل مسائل پیدا می کنه در حین اینکه با معملش شادی هم می کنه، با وجود تسلط، مدیریت و جدیتی که ایشون در کارشون دارند. سپاسگزارم


صنوبر: خانم فرزانه تقریبا ۶ ماه است که با دختر و پسر من کلاس ریاضی کار میکنن خیلی خیلی تفاوت احساس میکنم در پیشرفت بچه هایم  یکی از بهترین و مهربانترین معلم های است که با بچه ها خیلی خوب ارتباط برقرار میکنن و بچه ها لذت میبرم از مدت کلاس


El K: She is always on time and has great internet quality. She also has high quality questions and can communicate most things in English as well as Farsi. She is an amazing teacher.


نجمه: من چند ماهی می شه که کلاس های پسرم رو‌شروع کردم واقعا رضایت کامل دارم از طرز برخورد، روش درس دادن و نظم و ترتیب خانم فضلی. پسرم خیلی خوشحال هست و با شور و شوق منتظر شروع کلاس هست و همیشه سعی می کنه تمرین ها رو در طول هفته انجام بده. ممنون از وقت و حوصله ای که خانم فضلی برای پسرم می گذاره.


شیرین: خانم فضلی بسیار باحوصله  و مهربان هستند و ارتباط خیلی خوبی با بچه ها برقرار میکنند. دختر ما خانم فضلی رو خیلی دوست دارد و با ذوق در کلاسهای ریاضی شرکت میکند. بعد از کلاس هم معمولا بسیار سرحال و پرانرژی است. خانم فضلی همچنین بسیار منظم, سروقت و با برنامه هستند.


فاطمه: سپاس از خانم فضلی بخاطر صبر و شکیبایی که طی جلسات دارن که البته نشان از تجربه بالا در زمینه تدریس دارد. کلاسها بطور منظم در ساعت مورد نظر برگزار می گردد و مطالب کلاس با دقت زیادی انتخاب میشود. در نهایت بسیار خوشحال هستیم که با ایشون از طریق درسون اشنا شدیم.


مهدی: خانم فضلی مرتب ، بانظم و با برنامه هستند و از عملکرد ایشان راضی هستیم


شیوا: ما هم کلاسِ کدینگ با فرزانه جان داریم هم کلاس ریاضی. پسر ما با اشتیاق سر کلاس میره و خیلی ایشون رو دوست داره. خیلی خوب درس میدن و بسیار مهربان و با حوصله هستند.


مهدی: خانم فضلی دقیق و با برنامه هستند و ارتباط خوبی با دانش اموز برقرار میکنند.