top of page
علیرضا
average rating is 4.8 out of 5

4.77 ستاره | 13 امتیاز

... از ... نظر

علیرضا آزادبخت

پیانو

مناسب برای: کودک، نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

مهارت‌ها:

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۴۰ دقیقه | هزینه 17 دلار کانادا

درباره‌ی من:

من علیرضا آزادبخت در سال ۱۳۶۵ متولد شدم. از دوران کودکی با تشویق پدر و مادرم و شنیدن موسیقی کلاسیک که در فضای خانه توسط نوار کاست در آن زمان پخش می‌شد به موسیقی کلاسیک و نوازندگی پیانو علاقه‌مند شدم و از سن ۷ سالگی توسط پدرم با کیبورد، یادگیری نت ها و قطعه‌های ساده کلاسیک را آغاز کردم و در دوران مدرسه مقطع ابتدایی در جشن‌های مدرسه قطعه‌هایی که یاد گرفته بودم را با کیبورد اجرا می‌کردم. پدرم با دیدن علاقه من بعد از مدتی برایم پیانو تهیه کردند و نوازندگی پیانو را به صورت جدی از سن ۱۵ سالگی نزد اساتید برجسته پیانوی کشور فرا گرفتم. در ابتدا با استاد گاگیک بابایان یادگیری پیانو را آغاز کردم و حدود ۵ سال نزد ایشان بودم، سپس حدود ۴ سال با استاد و پیانیست برجسته تاجیکستانی خانم دلبر حکیم اوا ادامه دادم، پس از این سال‌ها وارد دانشگاه موسیقی شدم و در طول ترم‌های دانشگاه از تدریس اساتیدی چون رضا الهامیان، علیرضا دریاری و تامارا دولیدزه (پیانیست برجسته گرجستانی) بهره‌مند شدم و پایان‌نامه دوره کارشناسی را نزد استاد علیرضا دریاری به پایان رساندم. در دوره کارشناسی ارشد هم مجددا از حضور استاد گاگیک بابایان بهره‌مند شدم و کل این دوره و پایان نامه کارشناسی ارشد را نزد ایشان به پایان رساندم. در تمام این دوران هم از راهنمایی‌های استاد و پیانیست برجسته کشورمان استاد رافائل میناسکانیان استفاده کردم. 


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

اینجانب از متدها و کتاب‌های مختلف آموزشی بسته به سن و علاقه و استعداد هنرجو استفاده کرده‌ام. برای هنرجویانی که از ابتدا شروع می‌کنند و قبلا آموزش پیانو ندیده‌اند، برای سنین ۵ تا ۱۲ سال بیشتر با کتاب جان تامسون که ساده‌ترین روش آموزش را دارد و برای کودکان طراحی شده است آغاز می‌کنم و برای سنین ۱۲ سال به بالا از کتاب آلفرد که بنا بر تجربه شخصی جزو بهترین متدهای آموزش پیانو هست و باعث پیشرفت سریع‌تر هنرجو می‌شود و خشک نیست و هنرجو را بیشتر علاقه‌مند می‌کند استفاده می‌کنم.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • کارشناسی ارشد رشته نوازندگی ساز جهانی (پیانو) از دانشگاه تهران در سال ۹۵ 

  • اجرای کنسرت‌های متعدد دانشجویی به صورت تکنوازی، همنوازی و آکومپانیمان در تالار آوینی و دانشگاه علمی کاربردی موسیقی

  • اجرای رسیتال پیانو و همنوازی در تالار آوینی در سال  ۹۴ و ۹۵

  • ۱۳ سال تدریس پیانو به صورت خصوصی 

  • تدریس پیانو از سال ۱۳۹۱ به بعد در آموزشگاه‌های موسیقی تهران 

  • تجربه تدریس در کلاس‌های آزاد پیانو در دانشگاه تهران از سال ۹۶ 

  • تجربه تدریس واحد درسی پیانو عمومی به دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی موسیقی  

  • تجریه سه سال تدریس آنلاین پیانو

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

سارا: آقای آزادبخت استاد خوش اخلاق، مهربان و بسیار حرفه ای در آموزش پیانو هستند. ایشان بسیار دلسوز و پیگیر هستند و شیوه آموزشی فوق العاده ای دارند. من خودم را جزو شاگردان پرمشغله و کم کار (برای تمرین روزانه) میدونم و گرفتاریهای بزرگسالی واقعا باعث‌وقفه بسیار برای من شد. ایشون بسیار صبورانه مشکلات و کم و کاستی های من را درک میکنند و همیشه مشوق من بودند. من برای تمام زحماتشون ازشون قدردانم و برای کم کاریهایم شرمنده. ایشون رو صد در صد پیشنهاد میکنم و‌ مطمئنم یکی از بهترینهای درسون هستند. سلامت باشید استاد


سمیرا: جناب آزادبخت یکی از استادان محترم در حوزه موسیقی با دانش کافی و مهمتر از همه طریق انتقال دانش و یاد دادن به شاگرد


مژگان: آقای آزادبخت روش بسیار جالب و مفیدی در تدریس پیانو دارند و من در مدت کوتاهی پیشرفت زیادی در نواختن پیانو و آهنگ‌های مورد علاقه‌ام داشتم.


گیتی :تجربه ی ما در طول مدتی که آیدا با آقای آزاد بخت تمرین پیانو داشته، بسیار خوب بوده.  ایشون توانستند ارتباط آموزشی بسیار خوبی با آیدا برقرار کنند و آیدا  کلاسها رو با علاقه شرکت میکنه.  ما از یادگیری و پیشرفت  آیدا خیلی راضی هستیم. ممنون از زحمات آقای آزاد بخت.


منیژه: آقای آزادبخت بسيار با حوصله، و در مورد تغيير ساعت و روز كلاس بسيار انعطاف پذير هستند. نحوه تدريس ايشون خيلی قابل فهم هست.

نظر 1

bottom of page