آناهیتا

4.3 ستاره | 3 نظر

آناهیتا خادمی

Python, Matlab, c++, Scratch

مناسب برای: کودک، نوجوان، بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: کم

سطح تدریس:

مهارت‌ها:

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 10 دلار

درباره‌ی من:

آناهیتا خادمی هستم مدرس دروس برنامه نویسی.

 دنیای کامپیوتر خیلی شگفت انگیز و پر رمز و رازه.  خیلیا تو این روزا میخوان توی دنیای کامپیوتر کارای مختلفی انجام بدن، منم از زمان دبیرستان علاقه داشتم  تا درباه کامپیوتر و هوش مصنوعی چیزای بیشتری بدونم به همین خاطر اومدم رشته کامپیوتر. 

 بعد از اینکه ارشد هوش مصنوعی رو تموم کردم دوست داشتم با عشق و تمام توانم زبانهای برنامه نویسی رو به اونایی که علاقه دارند آموزش بدم .چون تدریس برام خیلی مهمه در کارگاه آموزش شیوه تدریس دانشگاه Twente هلند شرکت کردم و سعی کردم اموخته هام رو عملی کنم وهم اکنون حدود دو سال است که مدرس دانشگاه هستم.

شیوه‌ی تدریس:

ابتدا در مورد هر بخش، یک توضیح و دید کلی خواهیم داشت. سپس کدی که قرار است انجام دهیم اجرا می شود تا دانش آموز شمای کلی را بدون توضیح جزییات ببیند، سپس در مرحله یادگیری، کد نویسی تک به تک و مرحله به مرحله توضیح داده میشود و از دانش آموز خواسته می شود کارها را تکرار کند. 

 بعد از اتمام جلسه یک تمرین مشابه درس آن روز داده می شود و در صورتیکه دانش آموز سوال داشته باشد می تواند به شماره واتساپ من پیام دهد و راهنمایی شود. 

کتاب اموزش اسکرچ :Scratch Programming  by Sean McManus  

 کتاب آموزش پایتون: Python for Everybody

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر( هوش مصنوعی )از دانشگاه یزد.

 لیسانس علوم کامپیوتر از دانشگاه ولی عصر رفسنجان   

2 سال سابقه تدریس درس مبانی کامپیوتر در دانشگاه دولتی ولی عصر هم به صورت حضوری و هم آنلاین. 

سابقه TA مبانی کامپیوتر در دانشگاه یزد. 

4 سال سابقه همکاری با IT دانشگاه ولی عصر. 

کسب مقام درسومین استارت آپ ویکندز در دانشگاه.

نظرات

افتخار: آناهيتا استاد فرهيخته، كوشا  و قابل ستايش است. من بعنوان دانشجوى مهندسى سافت ور از تدريس ايشان بسيار رضايت دارم.


نرگس: آناجون خيلى با صبورى تدريس ميكنند و سيلابس مناسبى براى نحوه تدريس دارند. من در سيستم تدريس ايشون، مشاركت دادن دانشجو در حين تدريس را يكى از نقاط قوت تدريس ايشون ميدونم.