مهتاب

5 ستاره | 8 نظر

مهتاب مخلصی

انگلیسی

مناسب برای: نوجوان، بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: عالی

undefined

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 11 دلار

درباره من:

اگر از من بپرسن اوقات فراغت چه کاری معمولا انجام می‌دم، قطعا می‌گم زبان یاد می‌گیرم. یادگیری زبان برای من هیچ‌وقت به شکل یه وظیفه یا اجبار نبوده و لذت یادگیری به طور کل و به طور خاص زبان، درهایی به دنیاهای جدید به روم گشوده و امکان تجربه کردن و برام فراهم آورده. در راستای همین علاقه‌ی شخصی، یادگیری زبان اسپانیایی و به صورت جدی در سال ۹۰ شروع کردم. همه ی تلاشم هم در مقام راهنما و تسهیلگر و در ارتباط با زبان آموزام این بوده که بتونم طعم این لذت و بهشون نشون بدم. عمیقا معتقدم بخش عمده ی شکل‌گیری رابطه‌ی بین معلم/تسهیلگر و زبان آموز از طریق خلق شوق یادگیری به وجود میاد.


شیوه تدریس:

شیوه‌ی تدریس من منعطف و بر اساس نیاز هر زبان‌آموز است. پس از سال‌ها تدریس به این نتیجه رسیده‌ام که پیچیدن یک نسخه‌ی واحد (تفکر حاکم بر امر آموزش) برای همه‌ی زبان آموزان به هیچ وجه مناسب نیست. توجه به سن، خلق‌و‌خو و شرایط خاص هر زبان‌آموز همواره برایم راهگشا بوده است. در راستای همین تجربه‌ی حرفه‌ای، معتقدم آموزش خصوصی امکان تمرکز بر ویژگی‌های هر زبان‌آموز را به خوبی فراهم می‌کند و پروسه ی یادگیری را بهینه می‌کند. با در نظر گرفتن این نکته سعی بر تصحیح زبان‌آموز و طراحی برنامه‌ی آموزش خاص برای هر زبان‌آموز دارم.


سابقه تحصیلی و کاری:

از سال ۲۰۱۵ به صورت تمام‌وقت مشغول تدریس زبان هستم. در زمان تحصیلم در مقطع فوق‌لیسانس در دانشگاه آلتو درهلسینکی (فنلاند) در دپارتمان زبان دانشگاه، چندین دوره‌ی انگلیسی و اسپانیایی به زبان‌آموزانی با ملیت‌های مختلف تدریس کردم. پیش از شروع پاندمی کرونا به درخواست زبان‌آموزانی که در شهرها و کشورهای مختلفی ساکن بودند آموزش آنلاین را شروع کرده بودم و تجربه‌ی بسیار موفقی داشتیم.

دارای مدرک GRE, Verbal 80%

دارای مدرک TOEFL IBT: 110

نظرات

*خانم مخلصی خیلی مسلط هستن به کارشون و خیلی عااالی تدریس می کنند. ازشون سپاسگزارم.


مریم:  من از آموزشهای خانم مخلصی برای پدرم استفاده کردم و این پیغامی است که ایشون برای من فرستادند. «مریم جان چند روزی است میخواستم بابت استاد زبان خانم مهتاب از شما تشکر و سپاسگزاری کنم فرصت نمیشد بابت ایشان من واقعا از شما تشکر میکنم چون به نظر من بهترین استاد زبان است که در این مدت نصیبم گشته و روش و متانت و شخصیتش بسیار عالی است ، احساس میکنم انگلیسی ام بخوبی دارد پیش میرود باز هم سپاسگزارم و لازم است کلاس ها را ادامه بدهیم »


یاسمن : من حدود چند ماهی هست که با مهتاب کلاس انلاین انگلیسی دارم و بسیار خوشحالم از اینکه ایشون رو انتخاب کردم چون نه تنها اخلاق بسیار خوبی دارند کلاس ها خیلی خیلی جذاب هستند و پیشرفت خیلی خوبی داشتم و در هر جلسه کلی مطالب جدید یاد گرفتم ،حتی بیشتر از کلاس هم وقت میذارن و من بارها خارج از کلاس هم اگر سوالی داشتم سریع پاسخگو بودند.

 Mahtab is a great tutor and I would recommend her to not only students who are taking in school but also for people like me who are learning on their own, she is friendly ,listens to you and you will learn a lot. It has been a great experience.


آیدین: بسیار معلم دقیق و دلسوزی هستند ،کلاس بسیار جذاب هست و مطالب کلاس بنا به درخواست خودم انتخاب میشه و پیشرفت بسیار زیادی داشتم توی مدت کمی که شروع کردم. ایشون رو پیشنهاد میکنم به تمام کسانی که میخوان  در کمترین مدت بیشترین پیشرفت رو داشته باشن، مخصوصا برای افراد خارج از کشور با توجه به اختلاف ساعت گزینه بسیار خوبی هستند چون خیلی flexibleهستند.


Manijeh: I like her teaching methods. and she is very knowledgeable in her field.


علیداد: شیوه تدریس و طرز برخورد بسیار عالی هست. محتوای آموزشی کار آمد و مطابق با نیاز روز