علی

5 ستاره | 6 نظر

علی عبدالکریمی

پیانو و موسیقی کودک

مناسب برای: کودک، نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: متوسط

undefined

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۳۰ دقیقه | هزینه 13 دلار

درباره من:

خانواده من و بیشتر از همه پدرم بیشترین نقش را در قرار گرفتن من در مسیر موسیقی داشتند، ایشان به دلیل علاقه‌ای که به هنر داشتند و خود از جمله معرق‌کاران حرفه‌ای هستند، خیلی دوست داشتند که من هم هنری بیاموزم، در سن چهارسالگی همزمان در کلاس‌های نقاشی و ارف ثبت نام شدم و بیشتر به موسیقی علاقه نشان دادم و در سن هفت سالگی پیانو را به عنوان ساز تخصصی انتخاب کردم ولی سختی کارم این بود که تا چند سال پیانو نداشتم و تمرین‌های کلاس را با ارگ انجام می‌دادم که این مورد کمی سیر پیشرفتم را کند می‌کرد ولی درگیر بودن با موسیقی به صورت مداوم در تقویت مواردی از جمله دشیفراژ و گوش موسیقی من موثر بود، بعد از خرید پیانو خیلی سریع پیش رفتم و تمرین‌های مداوم و مستمر و حضور منظم در کلاس‌ها اینبار در مسیر اصولی‌تری قرار گرفت و خدا رو شکر به ثمر نشست.


شیوه تدریس:

برای تدریس پیانو به نوآموزان من از کتاب‌های "بیر" و "جان تامسون" به صورت همزمان استفاده می‌کنم، هم‌چنین یک‌سری از آهنگ‌ها و قطعات را متناسب با اهداف درسی از قبل تنظیم کردم که در روند آموزش بسیار مفید هستند، در کنار این موارد قطعات مورد علاقه‌ی هنرجویان را متناسب با سطح نوازندگیشون تنظیم می‌کنم و نکات آموزشی مد نظرم رو در آن‌ها قرار می‌دم تا هم بتونن تجربه‌ی نواختن قطعات مورد علاقشون در هر سطحی را بدست بیارن و هم من به اهداف آموزشی مد‌نظرم در ارتباط با پیشرفت سطح تکنیکی هنرجویان دست پیدا کنم.

هم‌چنین برای درک و دریافت صحیح بعضی از مطالب ویدیو‌های آموزشی در طول هفته برای هنرجویان ارسال می‌کنم.

برای آموزش پیانو به کودکان و آموزش موسیقی کودک نیز از متد "بم بانگ" استفاده می‌کنم که در این متد آموزش موسیقی به روش مفهومی با طراحی بازی‌های ذهنی، تجربی وعملی مد نظر قرار می‌گیرد.


سابقه تحصیلی و کاری:

  • سه سال تدریس در مدرسه موسیقی آفرینش

  • دو سال تدریس در آموزشگاه موسیقی ایران زمین 

  • دو سال تدریس در آموزشگاه سرزمین آفتاب(یکسال به صورت آنلاین) 

  • پیانیست اینتر ارکستر نادر مشایخی و اجراهایی با این گروه در تالار رودکی و فرهنگسرای ارسباران 

  • آکومپانیمانیست گروه کر مداد رنگی و کسب رتبه‌ی دوم با این گروه در فستیوال گیومری ارمنستان و اجراهایی در تالار وحدت از جمله اجرای عالیم قاسیموف و اجرا با گروه فوژان به رهبری حمیدرضا دیباذر و اجراهای عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی در سالن‌های سازخانه و سرنا   

  • نوازندگی پیانو در "آنسامبل زهی ارس" و تجربه‌ی اجرا با این گروه در فرهنگسرای ارسباران، خانه‌ی هنرمندان و تالار ایوان شمس با اجرای قطعاتی از الافور آرنالدز 

  • نوازندگی و آهنگسازی در گروه "قصه گوها" و اجراهای متعدد به صورت عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی از جمله شرکت در هفتمین جشنواره موسیقی استان قزوین، فستیوال موسیقی نیایش و پرفورمنس گروه در آذرماه نود و هفت در برج آزادی و ساخت موسیقی "ما عاشق هم بودیم" به منظور همدردی با حادثه دیدگان سقوط هواپیمای اوکراینی با الهام از صحبت های رایان پورجم

نظرات

Maryam: Ali is a caring, fun, polite, and sociable teacher who can connect with kids from miles away. We are so thankful to him for teaching our 4 year old, and definitely recommending him.


افسانه: آقای عبدالكريمی بسيار صبور هستن و به خوبی مطالب را به هنرآموز انتقال مي‌دهند. از لحاظ انتخاب سبك موسيقی و آهنگهای مورد علاقه برای نوازندگی ارگ بسيار منعطف و با هنرآموز هماهنگ هستند.


نازلی: استاد على عبدالكريمى بسيار باحوصله، با دقت و خلاق هستند. پسر ١٠ ساله‌ی من  با ايشان رابطه‌ی بسيار بسيار خوب و دوستانه‌اى برقرار كرد. آقاى عبداكريمى با صبر ستودنى و با زبان مورد علاقه‌ی مخاطبش مطالب را توضيح مى‌دهند. پيشرفت پسرم در زمان كوتاه قابل توجه بود. نگرانى‌هاى او را با آرامش خودشون به حداقل رسانده‌اند و در كل انگيزه‌ی پسرم رو براى يادگيرى پيانو بسيار بالا برده‌اند. آرزوى موفقيت در تمام مراحل زندگى براى استاد عبدالكريمى دارم. با احترام


آسیه: ایشون خیلی سریع تونستن با پسر من ارتباط برقرار کنند و رو آهنگی که دوست داشت موارد درسیشون را یاد بدن. کلاسها خیلی منظم و با برنامه هست همیشه. پسر من فعلا بدون اینکه من بگم دوست داره تمرین پیانو بکنه !