top of page
فرناز
average rating is 5 out of 5

5 ستاره | 1 نظر

... از ... نظر

فرناز شریفی

ریاضی

مناسب برای: کودک، نوجوان، بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

سطح تدریس:

مهارت‌ها:

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 13 دلار کانادا

درباره‌ی من:

از وقتی‌که به‌ یاد دارم استدلال منطقی بخشی از کاراکتر من بود، بنابراین درک مفاهیم ریاضی برایم کار دشواری نبود. مادر و پدرم عادتی که داشتن این بود که در تابستان‌ها، ما رو در کلاس ریاضی سال بعد ثبت‌نام می‌کردن. جو کلاس‌ها رو دوست داشتم، به‌نظرم یادگیری حس جالبی داشت. مخصوصا که مطالبی بود که در لحظه به آن‌ها نیاز نداشتم و چون ارزشیابی‌ای وجود نداشت، ذهنم با آغوش باز اون مطالب را دریافت می‌کرد و من خیلی زود شیفته‌ی ریاضی شدم. البته اساتیدی که در آن کلاس‌ها داشتم نقش بسیار پررنگی داشتند. از دوران دبیرستان، تقریبا مصمم بودم که در دانشگاه رشته‌ی ریاضی محض بخوانم وحتی دانشگاه مد‌نظرم را هم انتخاب کرده بودم. چند باری با خواهر بزرگترم به دانشگاه امیرکبیر رفتم و در همایش‌های تعیین رشته هم شرکت کردم و خیلی با‌اطمینان در مسیر ریاضی قدم گذاشتم. همچنین در این مسیر، مریم میرزاخانی برای من و همکلاسی‌هایم اسطوره‌ی بزرگی بودند.


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

بنابر شغل دومم که برنامه‌ریزی آموزشی در مدارس بین‌المللی هست، اسناد کشورهای مختلف را مطالعه کردم و با سیستم‌های آموزشی آن‌ها آشنایی دارم. این موضوع خیلی من‌را در برنامه‌ریزی کلاس‌ها کمک می‌کند و شیوه‌ی تدریسم برگرفته از این موضوع می‌باشد که دانش‌آموز از چه کشوریست، در سیستم آموزشی آن‌ها اتصالات مفاهیم کجا صورت می‌گیرد، مفاهیم پایه کدام‌ها هستند و در قالب کدامین موضوعات بومی یا بین‌المللی باید به حل مسئله پرداخت. همچنین، ذهن دانش‌آموز را با راه حل‌های مختلف، خلاقانه و شهودی آشنا می‌کنم و از تکنولوژی‌های متناسب با هر پایه و مقطع نیزدر تدریس بهره می‌برم.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • کارشناسی ریاضیات‌محض از دانشگاه امیرکبیر تهران 

  • معلم مدرسه‌ی بین‌المللی دختران تهران (TIS) در سطوح ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان

  • طراح برنامه‌ی آموزشی دپارتمان ریاضی و علوم در مدرسه‌ی بین‌المللی دختران

  • سابقه‌ی تدریس در مدرسه‌ی سوده تهران در سطوح راهنمایی و دبیرستان

  • سابقه‌ی تدریس آنلاین ریاضیات در دوران کرونا

  • سابقه‌ی تدریس زبان انگلیسی در سطح بزرگسالان در خانه‌ی مکالمه و سطوح کودکان و نوجوانان در کانون زبان ایران

  • سابقه‌ی فعالیت در زمینه‌ی ترجمه‌ی متون علمی و فیلم‌های آموزشی 

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

هانا: فرناز جون  بسیار با حوصله و مهربون هستند و ارتباط خوبی با پسرم رایان برقرار کردند و پسرم با علاقه سر کلاس فرناز جون میشینه. اگه دنبال معلمی با معلومات و مهربون برای ریاضی هستید فرناز جون را پیشنهاد میکنم.

نظر 1

bottom of page