آیناز

5 ستاره | 3 نظر

آیناز طهرانی

تمرینات قدرتی، فانکشنال، استقامتی، چربیسوزی و فرمدهی و اصلاح حرکتی

مناسب برای: نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

سطح تدریس:

مهارت‌ها:

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 16 دلار

درباره‌ی من:

آیناز طهرانی هستم .. سابقه ۱۰ سال مربیگری و مربیگری خصوصی دارم .. هدف ورزشی من اینه افراد زیادی رو علاقه مند به ورزش کنم..  ورزش جزوی از زندگی بشه  .. و تبدیل به lifestyle ..


شیوه‌ی تدریس:

شیوه آموزش من برنامه‌ریزی بلند‌مدت برای هر شخص نسبت به نیازشون هست (فرم دهی_حجم و هایپر تروفی _چربی‌سوزی_استقامت قلبی‌عروقی _تمرینات فانکشنال ...) بسته به نیاز، سن، جنس هر شخص، چک کردن و مانیتور کردن شاگرد لحظه به لحظه  تا در بلند‌مدت به پیشرفت و رسیدن عملکرد عالی برای هر فرد دست پیدا کنند.  


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  •  مربی عالی بدنساز آکادمی ملی المپیک

  • مدرک TRX از کمپانی Mefitpro 

  • مدرکBodysculpt_ Bootcamp _ Martial art از کمپانی IFBB 

  • مدرک T.O.A از کمپانی‌ Reps و مربی فانکشنال 

  •  ۱۰ سال سابقه مربیگری

نظرات

فرزاد:  من دختر و پسرم کلاسشون با آیناز جان رو خیلی دوست دارن. فکر میکنم یکی از خصوصیات‌های آیناز جان که بسیار فوق‌العاده هست اینه که با توجه به نیازها و علایق آدمها برنامه‌ریزی کلاس رو میکنن. برای بچه‌ها کلاس رو با آهنگ‌هایی که بچه‌ها دوست دارن شروع میکنن و کلی از حرکات ورزشی رو با بازی همراه میکنن که باعث میشه بچه‌ها با علاقه در کلاس شرکت کنن و از نظر جسمی هم بتونن یه بدن خوب و سالم داشته باشن.


Navid: Inaz is a fantastic teacher. Fully dedicated to her students and very knowledgeable. I would recommend her highly.


رضا: خانم طهرانی مربی استثنایی و فوق‌العاده‌ای هستند که شناخت دقیقی از بدن و چگونگی جلوگیری از آسیب‌دیدگی در حین تمرینات دارند. آنچه بیش از هرچیز من را در مورد روش ایشان تحت تاثیر قرار می‌دهد دقت در ثبت فشار تک تک تمرینات و سپس برنامه‌ریزی برای آن تمرین در جلسات آتی بر اساس فشار جلسه قبل است. سیستم ایشان بسیار علمی و حساب شده است و این به من اطمینان خاطر می‌دهد.