top of page
سید حامد
average rating is 5 out of 5

5 ستاره | 3 امتیاز

... از ... نظر

سید حامد کاظمی

آواز

مناسب برای: نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: کم

مهارت‌ها:

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۳۰ دقیقه | هزینه 13 دلار کانادا

درباره‌ی من:

موسیقی زبان مشترک ملت‌هاست.

از نظر من آواز، ارتباط با عالم بالاست و اگر کسی آواز رو خوب درک کنه، نیاز زیادی به شادی و احساسات عمیق نداره چون انقدر انسان رو از حواس قشنگ پُر می‌کنه که از هر چیزی بی‌نیاز می‌شه.

من زمانی تدریس موسیقی رو شروع کردم که زیاد به خودم مطمئن نبودم. یک‌ روز یکی از اقوام به‌صورت تصادفی زنگ زد و گفت معلم آواز سراغ ندارید؟ 

من از اونجایی که با خودم برای شروع تدریس در کش و قوس بودم، بی‌اختیار گفتم "خودم تدریس می‌کنم." و ایشون خیلی خوشحال شدند، گفتند چه بهتر که شما هستی. این موضوع  مربوط به تقریبا ۱۴ سال پیش است.درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

روش تدریس من آموزش دستگاه‌های موسیقی فارسیه و از منابع ردیف استاد دوامی و استاد کریمی که به نقل از استادان خودم بوده، استفاده می‌کنم.

اول صدای هنرجو رو با پیانو و نت‌های موسیقی گرم می‌کنم، بعد گوشه‌های موسیقی رو به هنرجو آموزش می‌دهم و جلسه‌ی بعد همون گوشه رو از ایشون می‌پرسم. صدا سازی و تمرین تنفس هم جزو آموزش هنرجوها هست که به‌صورت اجمالی تا جایی که نیازشون باشه بهش می‌پردازم.سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

من فعالیت موسیقی رو از سال ۷۹ با شرکت در کلاس آواز استاد صدیق تعریف آغاز کردم و از محضر استاد محسن کرامتی، سالار عقیلی و علی بلبلی استفاده کردم و فعالیت حرفه‌ای موسیقایی رو از سال ۸۵ به اینصورت شروع کردم: 

۱- اجرای زنده‌ی رادیویی در رادیو کرج "شب یلدا" در سال ۸۵

۲- اجرای کنسرت در گروه خاتون در قالب خواننده در سال ۸۵

۳- اجرای کنسرت گروه کر به‌عنوان سولیست در تالار رودکی و تالار وحدت در سال ۸۶

۴- اجرای کنسرت پژوهشی در تالار رودکی به رهبری علی بلبلی با حضور استادان کامبیز روشن روان، شاهین فرهت، مهندس محمدرضا شرایلی 

۵- اجرای کنسرت تور آذربایجان و گرجستان در سال ۸۸

۶- اجرا در تیتراژ فیلم " آینه‌ای درغبار"

۷- ضبط کاست سایه‌های سبز به‌عنوان همخوان (سالار عقیلی)

۸- خوانندگی و بازی در سریال "شهریار" به کارگردانی کمال تبریزی

۹- اجرا در تئاتر عروسکی حافظ به کارگردانی و نویسندگی بهروز غریب پور در سال ۹۱

۱۰- حضور در فستیوال موسیقی لهستان (ورشو-لوبلین) در سال ۲۰۱۶ میلادی. شروع گروه موزیک دکر در سال ۹۵ بوده که هدف گروه تلفیق و احیای موسیقی فارسی با پاپ و سبک‌های دیگر موسیقی می‌باشد و تا به الان ۱۲ قطعه از این گروه منتشر شده.مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

پریسا: جناب کاظمی با فروتنی و شکیبایی کامل در هر جلسه باعث پیشرفت و بیشتر علاقمند شدن دخترم به موسیقی فارسی می‌شوند که جای تقدیر و سپاس فراوان است

نظر 1

bottom of page