top of page
افسون
average rating is 4.9 out of 5

4.92 ستاره | 12 امتیاز

... از ... نظر

افسون لاشایی

نقاشی همراه با تاریخ هنر به زبان کودکان

مناسب برای: کودک، نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

مهارت‌ها:

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 15 دلار کانادا

درباره‌ی من:

هدف من در آموزش هنر نقاشی به کودکان و نوجوانان، شکل‌گیری پایه‌ای هنر تجسمی در سنین پایین است. به همین‌خاطر من خیلی اصرار دارم که از همان خردسالی کار اساتید بزرگ را ببینند تا وقتی بزرگ شدند کدهای درستی در سر داشته باشند؛ آشنایی با آثار بزرگ نقاشی تا زمانی که  شیوه خودشان را دنبال کنند. من همیشه به کودکان گوشزد می‌کنم که اگر قصد پزشک یا مهندس... شدن را دارند، باز به زیبایی‌شناسی هنری می‌بایست توجه داشته باشند چرا که در آینده به آن احتیاج دارند. 


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

آموزش هنر نقاشی که شامل مفاهیم هنری، سبک‌ها و تاریخ هنر می‌شود را در قالب طرح درس‌هایی بسیار ساده ارائه می‌دهم. همچنین آموزش تکنیک‌های مختلف. به نظر من هر تکنیک مثل یک زبان می­‌ماند و کودک هر چه تکنیک‌های بیشتری را بلد باشد، تصورات ذهنی خود را بهتر می­‌تواند ارائه کند. اگر من پایه را به درستی به بچه‌ها آموزش دهم، می‌توانند خودشان ابزار را انتخاب کنند. 


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • کارشناس ارتباط تصویری و کارشناس‌ارشد پژوهش هنر از دانشگاه الزهرا تهران و دوسال سابقه تدریس طراحی در این دانشگاه

  • سابقه آموزش نقاشی در مهد سلاله و پیش‌دبستانی باغ رویا به عنوان مربی زبان و نقاشی و مدرسه ابتدایی Riversie در انگلستان

  • ۷ سال سابقه آموزش نقاشی به کودکان به صورت شخصی که یک سال آن همراه با آموزش آنلاین می‌باشد.

  • برگزاری نمایشگاه با عنوان «افسون کودکانه رنگ» در گالری ژاله در تهران که مجموعه‌ای از آثار شاگردانم در گروه سنی ۴ تا ۱۱ سال بود.

  • برگزاری نمایشگاه با عنوان «نمادهای شهر تهران در نقاشی کودکان»  در فرهنگسرای ملل تهران

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

*Ms Lashaei is running a fun class, which motivates kids. My daughter really enjoyed


Laleh: Ms Afsoon is a knowledgeable artist who knows how to communicate with kids and teach them. My daughter really enjoyed the classes. Highly recommend her.


ریحانه: افسون جون با عشق و انرژی بسیار عالی با بچه ها ارتباط برقرار می کند و انگیزه را در آنها بر می انگیزد. دختر من با علاقه تمام، یک ساعت کلاس را می نشست و بعد از آن هم اگر کارش مانده بود ادامه می داد.


نیلوفر: دخترم با علاقه زیاد در کلاسهای نقاشی شرکت می کند و از وقتی کلاسهای افسون جان را شروع کرده خیلی به نقاشی علاقمند شده است و با اعتماد به نفس بیشتری در مدرسه هم نقاشی می کشد. افسون جان موضوعاتی را برای نقاشی هر جلسه پیشنهاد می کنند خیلی متنوع و سرگرم کننده هستند.  دخترم نقاشی ای را که برای روز جهانی زمین پاک کشیده بود خیلی خیلی دوست داشت و  به معلم و دوستان مدرسه اش هم نشان داد. به نظرم کلاسهای افسون جان برای بچه های دو زبانه و آشنا به فرهنگ داخل کشور و کانادایی ایده آل است.


نظر 1

انوشه: افسون جان با انرژی و دقت نظر با بچه ها کار می کنند. دخترهای ۵ و ۳ ساله من به خوبی با افسون جان ارتباط برقرار کردند و از کلاس نقاشی شون لذت می برند.


نوشین: خانم افسون لاشایی عالی هستن از همه نظر


ریحانه: افسون جون، بسیار حرفه ای در برخورد با کودک هستند و دلچسب ترین بخش آموزش ایشان، در کنار آموزش موضوع،  کاملا اجازه دادن به کودک برای دنبال کردن خلاقیت و ذوق خودش بود. دل آرا با انگیزه کامل تمام یک ساعت را نشست و دل به افسون جان سپرد. سپاس فراوان 

bottom of page