98

دلارام

Art

5 ستاره | 5 نظر

دلارام دهرویه

دیجیتال پینتینگ
طراحی- نقاشی چهره- کاریکاتور چهره- تصویرسازی- طراحی کاراکتر

مناسب برای: نوجوان، بزرگسال، ارشد

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

سطح تدریس:

مهارت‌ها:

Delaram Dehrouyeh

undefined

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 10 دلار کانادا

رزرو و پرداخت
درخواست جلسه معرفی رایگان

درباره‌ی من:

من از بچگی از اینکه می‌تونستم زبان تصویری ذهنم رو روی کاغذ بیارم لذت می‌بردم و به مراتب این زبان تصویری با بالاتر رفتن سنم بیشتر برام جذاب می‌شد چون نگاهم به خودم و درونیاتم عمیق‌تر شده‌بود و طرحام حالت سمبلیک و مفهومی گرفته بود از ۱۹ سالگی به بعد تصمیم گرفتم طراحیم رو قوی کنم از آناتومی انسان و حیوانات شروع کردم و بعد چهره و کاریکاتور چهره، بی‌وقفه تمرین می کردم و رزومه جمع می‌کردم و از مجلات و انتشارات مختلف سفارش کار می‌گرفتم. با تکنیک‌ها و سبک‌های مختلف کار کردم و در حال حاضر مشغول همین کارم؛ نقاشی، کاریکاتور، تصویرسازی و طراحی کاراکتر در این زمینه‌ها فعالم.


شیوه‌ی تدریس:

برای تدریس، نرم‌افزار فوتوشاپ و تبلت یا قلم نوری لازمه که بشه تو محیط فوتوشاپ نقاشی و طراحی کرد و تمریناتی هم غیر از فضای دیجیتال با ابزار دیگه مثل آبرنگ یا خودکار و مداد‌رنگی لازم باشه کار می‌کنم تدریس از تجربیات شخصی خودم و کتاب‌هایی که خوندم یا ویدیوهایی که دیدم. اگه لازم باشه معرفی می‌کنم.سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

مقطع تحصیلی من کارشناسی گرافیک هست، یک سال به عنوان تصویر گر در انتشارات ره پویان کار کردم بقیه سالها فریلنسر بودم. نمایشگاه های مختلف گروهی کار گذاشتم و ۲ تا از آثارم در نمایشگاه عجایب المخلوقات چین انتخاب شد و مدال گلد پاندا گرفتم.

نظرات

لاله: دختر من مدتها بود که دوست داشت طراحی صورت را یاد بگیرد. خانم دلارام در آموزش طراحی صورت بسیار موفق هستند و من از پیشرفت دخترم بسیار راضیم.


Eghbal: Ms.Dehrouyeh is a passionate professional who takes her craft very seriously. She's so patient with her method and students' pace. I can't wait to resume classes with her once my university finals are over. So thankful!


Vahid: She is an excellent teacher. Delaram has an adorable personality and is very attentive to individual needs.