top of page
آزاده
average rating is 4.9 out of 5

4.91 ستاره | 21 امتیاز

... از ... نظر

آزاده حسینی

فارسی اول و دوم دبستان

مناسب برای: کودک، نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: متوسط

مهارت‌ها:

این معلم هم اکنون زمان آزاد ندارد

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۳۰ دقیقه | هزینه 8 دلار کانادا

درخواست جلسه معرفی رایگان

درباره‌ی من:

من فرزند یک معلم هستم و از کودکی در فضای آموزشی و مدرسه  بودم به‌خاطر همین موضوع عاشق بچه‌ها و آموزش هستم. کسی که معلم می‌شود باید در جنب‌وجوش باشد و سرشار از انرژی؛ و این روحیه در من سرشار است من باید دائما در حال یادگیری باشم تا بتوانم یاد بدهم ....


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس من الگوی مشخصی ندارد، بستگی به درس و آموزش روز دارد. گاهی داستان‌گویی، شعر یا بازی و نقاشی حتی خوردن آش، یا نشان دادن انار باشد. اما استفاده از فلش کارت‌های تصاویر و کاربرگ‌های مربوط به هر درس جزو ثابت تدریس من است و سعی بر این دارم که در زمینه تدریس منعطف و صبور باشم و اجازه ندهم زبان‌آموزم احساس خستگی کند.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • دوازده سال سابقه‌ی تدریس پایه اول و دوم در کشور

  • شش سال سابقه‌ی تدریس در مدرسه‌ی بین‌الملل و پنج سال تدریس زبان فارسی به غیر فارسی زبانان 

  • رابط درس‌پژوهی و زبان فارسی استان 

  • دارای لوح تقدیر درخلاقیت تدریس 

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

الهام: خانم آزاده معلم بسیار مهربان ،صبور ،خوش اخلاق و با پشتکار فراوان است،پسر ۱۱ ساله من کلاس ایشون رو بسیار دوست داره و با علاقه فارسی رو یاد میگیره. برای من مهم بود که پسرم از فارسی حرف زدن خوشحال باشه و علاقمند بشه که باوجود تدریس عالی و اخلاق خوش خانم آزاده حسینی این اتفاق افتاد و من از ایشون سپاسگزارم.


مانلی: آزاده جان بسیار معلم خوب باحوصله و مهربونی هستند. دختر من خیلی مشتاقانه کلاسهاشودنبال میکنه و پیشرفت خیلی خوبی داشته و همه اینها رو مدیون تجربه و صبر و مهربونی آزاده جان هستم.


بنفشه: خانم حسینی ارتباط خوبی با بچه ها برقرار میکنن و با تشویق هاشون به بچه ها انگیزه میدن.


مونا: خیلی خوشحالم از انتخاب آزاده جون برای اینکه به دخترم فارسی یاد بده، دخترم هر هفته بی صبرانه منتظر کلاس هست و آزاده جون واقعا با حوصله و با مهربونی اینقدر قشنگ درس میدن که دختر من با اینکه چهار سالش هست ولی خیلی خوب یاد گرفته فارسی رو.


الهام:  من و پسرم از روش تدریس و خصوصیات اخلاقی خانم آزاده کاملا راضی هستیم ،ارتباط ایشون با پسر من بسیار خوب هست و پسرم به کلاس فارسی خانم آزاده علاقه زیادی دارد .


گلرخ: خانم آزاده یک معلم بسیار با تجربه، با انرژی و مجرب هستن. دختر من بخاطر ایشون به یادگیری خواندن و نوشتن فارسی علاقه پیدا کرده و برای کلاس ها روز شماری میکنه. ایشون بسیار مهربان و صبور هستن و برای آموزش زبان فارسی به کودکان یک معلم نمونه و کم نظیر هستن. ما بخاطر عوض شدن برنامه مدارس مجبور به تغییر روز کلاس شدیم ولی آزاده جون باوجود برنامه پری که دارن، با مهربانی بسیار کلاسهاشون رو جا به جا کردن تا ما بتونیم زمان مناسب برای کلاس فارسی رو باهاشون داشته باشیم و ادامه بدیم. دختر من هشت ساله هست و پیشرفت بسیار خوبی با کلاس های آزاده جون داشته. روش تدریس ایشون برای بچه‌ها جذاب هست، ایشون با کمک شعر، داستان و بازی مطالب رو برای شاگردانشون آسان می کنن. ما از ایشون خیلی سپاسگزاریم.


احسان: خانم آزاده حسینی معلمی با حوصله، با تجربه، و آشنا با نحوه تدریس به کودکان هستند. دختر ما با سرعت خوبی در نوشتار فارسی در حال پیشرفت می باشد. از ایشان سپاسگزاریم.


* آشنایی با آزاده باعث افتخار ماست. دخترم با ذوق منتظر کلاسش هست و خیلی خوب پیشرفت کرده.

نظر 1


*سرکار خانم آزاده حسینی معلم بسیار مجربی هستند و از ایشان سپاسگزارم.


الهام: تجربه بسیار خوبی از برگزاری این کلاسها دارم ،اولین بار بود که این شیوه رو امتحان کردم و در کمال رضایتمندی مایلم ادامه بدم .آزاده با پسرم ارتباط بسیار خوبی برقرار کرد و باعث شد که پسر من علاقه مند به زبان فارسی و صحبت کردن بشه .

سعیده : آزاده جان بسیار معلم با تجربه و دقیقی هستند و تجربه کلاس فارسی با ایشون باعث افتخار ماست.


الهام: کلاس و معلم هردو بسیار عالی، متشکرم.

bottom of page