top of page
پانیذ
average rating is null out of 5

... از ... نظر

... از ... نظر

پانیذ جدیدی

فرانسوی

مناسب برای: کودک، نوجوان، بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

مهارت‌ها:

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 9 دلار کانادا

رزرو و پرداخت
درخواست جلسه معرفی رایگان

درباره‌ی من:

سلام. پانیذ جدیدی هستم. از۵ سالگی زبان انگلیسی و از ۱۴ سالگی زبان فرانسوی رو شروع کردم. علاقه‌ی من به زبان فرانسه با دیدن یک دیالوگ فرانسوی در یک فیلم سینمایی شکل گرفت. همون چند کلمه‌ای که به گوشم خورده بود رو مدام تکرار می‌کردم و به خیال خودم فرانسوی صحبت می‌کردم. تا اینکه کاملا اتفاقی و بدون هیچ برنامه‌‌ای، تصمیم گرفتم  یک ترم به طور آزمایشی در کلاس فرانسه ثبت نام کنم. عجیب بودن این زبان در مقایسه با انگلیسی برام انقدر جذاب بود که باعث شد همچنان بعد از گذشت 8 سال، فرانسه جزء جدایی ناپذیر زندگیم باشه و روز به روز به میزان علاقم نسبت بهش اضافه بشه. من تجربه‌ی یادگیری و لذت از این زبان شیرین رو به شما هم پیشنهاد می‌کنم.درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

کلاس‌های من فقط کتاب‌محور نیستند و از منابع جانبی متعددی مثل موسیقی، فیلم، مجله و کتاب داستان استفاده می‌شود. همچنین در کلاس‌هامون سعی می‌کنیم تمام تلاشمون رو برای بالابردن دامنه‌ی لغات به کار ببریم و در کوتاه‌ترین زمان، بهترین نتیجه رو کسب کنیم.

شما دائما در جریان روند آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها خواهید بود و حتی منحصرا، برنامه‌ی درسی مخصوص به خودتون رو خواهید داشت.

در متد آموزشی من از کتاب های Edito  و Alter ego استفاده می‌شه و در کنار این کتاب، منابعی هم برای واژگان و گرامر در نظر گرفته میشه. با یک برنامه ریزی درست و تلاش و پشت کار، خیلی زود میشه به اهداف و رویاها دست پیدا کرد.

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • سابقه‌ی تدریس آنلاین زبان فرانسه به ده ها زبان آموز 

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

نظر 1

bottom of page