top of page
معصومه
average rating is 5 out of 5

5 ستاره | 2 امتیاز

... از ... نظر

معصومه ایران‌منش

شطرنج

مناسب برای: کودک، نوجوان

میزان تسلط به زبان انگلیسی: متوسط

مهارت‌ها:

این معلم هم اکنون زمان آزاد ندارد

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 14 دلار کانادا

درخواست جلسه معرفی رایگان

درباره‌ی من:

سلام. من معصومه ایران‌منش، ۴۲ ساله هستم. در کرمان زیبا، شهری کویری درجنوب شرق کشور متولد شدم و در ۲۲ سالگی به پایتخت آمدم.  

۹ ساله که بودم خواهر و برادر بزرگم با یک صفحه کوچک، شطرنج بازی می‌کردن و من بالای سرشون نگاه می کردم، با همین نگاه کردن عاشق شطرنج شدم و تا حدودی یاد گرفتم. برادرم که علاقه مرا دید، بازی را به من آموزش داد. سالها با برادرم بازی می‌کردم و ازش می‌باختم تا این‌که یاد گرفتم که بهتر بازی کنم و بتوانم ببرم. 

دوران راهنمایی در تیم مدرسه بودم و بعد  از چند سالی که بازی نکرده بودم، در یک روز بهاری، زمانی‌که هجده سال داشتم، از راه‌روی دانشگاه رد می شدم که اطلاعیه‌ای در تابلوی بولتن دانشکده توجهم رو جلب کرد، نوشته بود کسانی که شطرنج بلد هستن به واحد تربیت‌بدنی مراجعه کنند. من هم رفتم و یک تست دادم و مربی از بازی من خوششون اومد. از اون روز مسیر زندگی من با شطرنج عجین شد. همچنان فرصتها و اتفاقات جالب که یک ریشه شطرنجی دارند در زندگی من به وقوع می پیوندند و روز به روز عشق و علاقه مرا به این رشته و تدریس این رشته بیشتر می کنند.


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

به‌طور کلی تدریس آنلاین من از طریق اسکایپ و یا  گوگل میت انجام می‌شه و با اشتراک‌گذاری صفحه شطرنج، آموزش را انجام می دهم. عاشق بچه‌ها هستم و در وهله اول برای آموزش به کودکان ارتباط قلبی، شاد بودن و لذت بردن بچه‌ها از کلاس برام در اولویت قرار داره، زیرا به این‌شکل علاقه‌مندتر می‌مونن و این رشته را ادامه می‌دهند. از کتابها و جزوه‌های دانشگاه برای آموزش استفاده می کنم. برای تدریس به کودکان، تا حدودی از شعر و قصه هم استفاده می‌کنم. آموزش به صورت فارسی انجام می‌گیرد ولی برای بچه‌هایی که متوجه نمی‌شوند سعی می‌کنم تا حدودی از اصطلاحات انگلیسی شطرنج برای تدریس استفاده کنم.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • دارای مدرک دانشگاهی فوق‌دیپلم کامپیوتر و فوق‌دیپلم شطرنج 

  • دارنده مدرک درجه ۳ مربی‌گری و داوری شطرنج از فدراسیون

  •  دارنده مقام اول میز اول  در مسابقات دانشکده‌های فنی‌وحرفه ای سالهای ۷۶ و۷۷ 

  • حکم مقام سوم تیمی و مقام دوم انفرادی میز دوم 

  • داوری در مسابقات نابینایان و مسابقات آموزش‌وپرورش 

  • تدریس در دبستان پسرانه سما درسال ۱۳۸۹

  • مربی رسمی موسسه‌ی منظومه‌ی خرد در سه مقطع دبستان، متوسطه اول و دوم از سال ۱۳۸۴ تا کنون 

  •  برگزاری جلسات تمرین و اعزام تیم‌ها به مسابقات آموزش‌وپرورش منطقه‌ی یک و کسب عناوین مختلف در این مسابقات از جمله کسب مقام دوم و سوم دبستان، مقام اولی متوسطه اول  در سال ۹۸ و سه مقام اول سه مقطع در مسابقات آنلاین آموزش‌وپرورش منطقه ۱ در سال ۹۹


مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

Leili: My daughter adores Masoumeh joon.نظر 1

bottom of page