امیر حسین

5 ستاره | 1 نظر

امیر حسین علوی

تار و سه‌تار

مناسب برای: کودک، نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

undefined

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۴۵ دقیقه | هزینه 10 دلار

درباره من:

متولد 15 مهر 1362هستم. فراگیری سه‌­تار را از سال 1374 شروع کردم و از اساتید سه‌­تار آقایان: بهاالدین حسینی، شهرام شاه‌­ولایتی، مسعود کبوتری و بیش از همه، کامیار فانیان سه­‌تار آموخته‌­ام. فراگیری تار را از سال 1383 نزد آقای حمید­رضا حسن‌­پور آغاز کردم و تئوری موسیقی را نزد آقای علی منتظری و تئوری ریتم و وزن­‌خوانی را نزد آقای جعفر قاضی­‌عسگر و هارمونی کاربردی را نزد آقای حسین عابدین آموخته‌­ام.

شیوه تدریس:

اساس آموزش بر اساس متد هنرستان، دستور مقدماتی تار و سه‌­تار است. اما به فراخور نیازهای تکنیکی هنرجویان عزیز به صورت انتخابی، درس­‌هایی از کتاب  استاد حسین علیزاده ، استاد کیوان ساکت و استاد جلال ذوالفنون نیز تدریس می­ شود. ردیف میرزا عبد الله به روایت نورعلی‌­خان برومند برای دوره عالی تار و سه­‌تار آموزش داده می شود. در ساز سه‌­تار از روایت استاد ابوالحسن صبا و استاد حسن کسایی از ردیف موسیقی ایرانی بهره می­‌گیرم. شیوه نوازندگی قدما (صبا، هرمزی، عبادی، فروتن) و شیوه­‌های نوین (مسعود شعاری، بهداد بابایی) مورد علاقه­‌ی من بوده و در این حوزه­‌ها تحقیق و تمرین داشته‌­ام.

سابقه تحصیلی و کاری:

  • کارشناسی‌ارشد در مهندسی صنایع

  •  سابقه تدریس سه‌تار به‌صورت خصوصی از سال 1382

  •  سابقه تدریس در موسسه فرهنگی هنری سپاهان سینا اصفهان.

  •  استفاده از محضر اساتید مختلف با شیوه‌ها و نگرش‌های متفاوت برای دستیابی به تکنیک‌های مختلف نوازندگی و بهره‌گیری از آن‌ها در شیوه نوازندگی شخصی‌ام.

نظرات