مانا

4.8 ستاره | 4 نظر

مانا اسلامی

زومبا

مناسب برای: کودک و نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

undefined

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۴۵ دقیقه | هزینه 10 دلار

درباره من:

سلام، من مانا هستم، فارغ‌التحصیل در رشته روانشناسی. عاشق رقص و زومبا💃🏻

سال‌ها پیش وقتی جلوی تلویزیون با تنها و اولین سی‌دی زومبایی که به دستم رسیده‌بود بالا و پایین می‌پریدم متوجه تغییراتی در روحیه خودم شدم، حس رضایتمندی و خوشحالی، کم‌شدن اضطراب‌ها و تمرکز بیشتر، اعتماد‌‌به‌نفس و توانایی بدن در هماهنگی ریتم وحرکت‌ها، چیزی بود که بعد از ورزش زومبا دریافت می‌کردم و این عالی بود🤩.چیزی که فکر می‌کنم همه آدم‌ها نیاز دارن که تجربه کنند و لذت ببرن. بعد از اون مدرک این ورزش شاد را در سال ۲۰۱۷ تحت آموزش مربی بین‌المللی Esteve Boet گرفتم و به صورت جدی‌تری به آموزش زومبا مشغول شدم. 

توصیه می‌کنم شما هم این ورزش فوق‌العاده را امتحان کنید.😉


شیوه تدریس:

شیوه آموزش من برای بزرگسالان و بچه‌ها متفاوت هست. همین‌طور که سبک آهنگ‌ها برای بچه‌ها و بزرگسالان فرق می‌کند. 

برای آموزش بزرگسالان اکثر آهنگ‌هایی که در کلاس‌ها استفاده می‌کنم، موزیک‌هایی هستند که در کمپانی زومبا تولید می‌شوند و همه مربی‌های بین‌المللی از این آهنگ‌ها و طراحی‌ها در کلاس‌ها استفاده می‌کنند.

برای کودکان با استفاده ازحرکات آرام‌ترهمراه با بازی و آهنگ‌های شاد فضای مطلوبی ایجاد می‌شود و بچه‌ها کم کم احساس توانایی و اعتماد به نفس برای رقصیدن پیدا می‌کنند . 

روش کلی من برای هر دو‌گروه سنی یکسان هست یعنی در ابتدای کلاس، بدن با آهنگ مخصوص warm up گرم می‌شود و حرکت‌های ابتدایی آموزش داده می‌شود و بعد آهنگ‌ها. و در آخر بدن با حرکات کششی همراه با آهنگ‌های زیبای cool down سرد می‌شود.


سابقه تحصیلی و کاری:

من از سال ۱۳۹۰ ورزش زومبا را شروع کردم، همزمان در سالن خصوصی و  باشگاه‌های عمومی، به آموزش‌های گروهی به کودکان و بزرگسالان پرداختم. 

بعد از شروع پاندمی کلاس‌های آنلاین برای بزرگسالان و‌کودکان را شروع کردم که تجربه جالب و لذت بخشی بود. 

نظرات

*Mana is a dedicated, compassionate instructor. She is full of energy!

Fatemeh : Mana has been very accommodating about the time. Thanks! : )