top of page
تینا
average rating is 5 out of 5

5 ستاره | 13 امتیاز

... از ... نظر

تینا مشحون

پیانو

مناسب برای: کودک، نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: عالی

مهارت‌ها:

این معلم به صورت محدود زمان آزاد دارد

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۳۰ دقیقه | هزینه 20 دلار کانادا

درباره‌ی من:

همیشه وقتی خونه خاله‌ام می‌رفتم به جعبه جادویی قهوه‌ای خیره می‌شدم و منتظر فرصتی بودم که برم و روش بزنم. آرزوم این بود که بتونم آهنگ wedding of love که کار Richard clayderman است رو بزنم. و البته بعدها که تونستم آهنگ‌های بیشتری بزنم بیشتر به موسیقی کلاسیک علاقه‌مند شدم. 


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

من معتقدم که اولین کاری که یک معلم پیانو باید انجام بده علاقه‌مند کردن شاگرد به پیانوست. به نظر من کتاب piano Adventure یکی از بهترین کتاب‌های روش تدریس پیانوست. در عین‌حال که خشک و خسته کننده نیست، ولی خیلی سریع به بچه‌ها دو دستی زدن رو یاد می‌ده و باعث می‌شه که شاگردان از زدن خودشون لذت ببرن و اعتماد‌به‌نفس بیشتری پیدا کنند.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

من از دبیرستان وارد هنرستان موسیقی و سپس در دانشگاه رشته نوازندگی پیانو رو انتخاب کردم. بعد از دانشگاه یک سال به فرانسه رفتم و در آنجا کلاسهای نوازندگی پیانو رو گذروندم. بعد به آمریکا رفتم و حدود ۱۰ سال به تدریس خصوصی و دو سال هم در آموزشگاه Irvine Art and Music  تدریس کردم. در دانشگاه کلاس های روش تدریس به کودکان و شیوه های آموزشی رو گذروندم. در کل ۲۴ ساله که تدریس می‌کنم و عاشق کارم هستم.

 

نظرات

نظرات

پانیذ: تیناجون علاوه بر اینکه استاد عالی‌ای هستن شخصیت فوق‌العاده‌ای هم دارن. کلاس‌های من با ایشون هم باعث شده علاقه من به پیانو از قبل هم بیشتر بشه و انگیزه بیشتری پیدا کنم. خیلی خوشحالم که تونستم با تیناجون آشنا شم و پیانو رو ازشون یاد بگیرم.


شبنم: بسيار مهربان و مشوق هستن


یاسمن: از هر لحظه کلاس لذت بردم . روش تدریس بسیار عالی و با صبر و حوصله و علاقه که باعث شد دوباره پیانو زدن را شروع کنم و  همیشه مشتاق جلسه بعدی باشم.


تارا: خانم تینا از هر نظر کامل هستند من خیلی خوشحال هستم  که با ایشون کلاس گرفتم برای دخترم 🌹🙏


*بسیار کار جالب و قابل تقدیری هست. خانم تینا معلم خیلی خوب,با تجربه و با حوصله ای هستند. ایشون به روش تدریس در کانادا بسیار مسلط هستند و زبان انگلیسی شون هم خیلی خوب هست. با دختر و پسر 9 و 11 ساله من خیلی خوب ارتباط برقرار کردن و بچه ها کلاسشون با تینا جان رو خیلی دوست دارن. پیشرفت بچه ها هم خیلی زیاد بوده. راستش ما کلاس تینا جان را از کلاسهای حضوری که قبلا میرفتیم هم خیلی خیلی بیشتر دوست داریم :)


نظر 1

شبنم : بسيار خوشحالم كه با خانم تينا آشنا شديم . مخصوصا آشنايي ايشون با زبان انگليسي بسيار پوينت مثبتي بود. روابط ايشون بسيار دوستانه هست و بسيار باعث تشويق بچه ها ميشه . خيلي سپاسگزارم.


*تینا جون بسیار معلم با حوصله و مشوقی هستن و هر جلسه تشویقی که می‌کنن انگیزه بیشتری برای شاگردشون ایجاد می‌کنن. با اینکه کلاس به صورت آنلاین برگزار می‌شه، دقت و توجه‌شون به شاگرد و نحوه قرارگرفتن دست و ساز زدن بسیار بالاست.

bottom of page