top of page
امید
average rating is 5 out of 5

5 ستاره | 7 امتیاز

... از ... نظر

امید اسکندر

یوکللی (اوکوله له)، گیتار پاپ

مناسب برای: کودک، نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: خوب

مهارت‌ها:

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۴۵ دقیقه | هزینه 16 دلار کانادا

درباره‌ی من:

از کودکی در خانواده‌ای بزرگ شدم که موسیقی اهمیت بسیار زیادی داشت و از ۹ سالگی شروع به آموختن گیتار کردم و در حال حاضر بیشتر از ده سال هست که گیتار پاپ شامل گیتار نایلون و گیتار آکوستیک تدریس می‌کنم و بعد از مدتی برای پروژه‌ی تئاتری که وظیفه‌ی آهنگسازی و نوازندگی آن را برعهده داشتم با ساز یوکللی (اوکوله له) آشنا شدم و شروع به آموختن کردم. من از اولین نفراتی بودم که تدریس این ساز رو در داخل کشور شروع کردم و با این ساز آهنگ ساخته و منتشر کردم (آهنگ لالایی مهتاب با صدای طاهر قریشی). 

در حال حاضر بیشتر از ۶ سال هست که ساز یوکللی رو تدریس می‌کنم اما با این وجود علاقه‌‌ی من به این ساز هر روز بیشتر می‌شه  و همکاری‌های زیادی با خوانندگان و نوازنده‌های کشورهای دیگه با این ساز شروع می‌کنم.


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

من معتقدم که روش تدریس در درجه‌ی اول بستگی به سن هنرجو و میزان آشنایی او با موسیقی داره که متفاوت هست اما در درجه‌ی اول برای تدریس یوکللی آشنایی با ریتم و خوندن با ساز هست و سپس آشنایی با روش‌های ملودی زدن و نت خوانی و آشنایی با تئوری موسیقی به زبان ساده روی ساز که بخشی از منابع توسط خودم تهیه و تنظیم و نت‌نویسی شده و بخش‌ دیگه از کتاب Hal Leonard که مرجع بسیار خوبی برای ساز یوکللی هست و برای ساز گیتار هم به همین شکل منابعی توسط خودم تهیه و تنظیم شده و بخشی هم از کتاب Oxford و Hal Leonard هست که در طول سالیان تدریسم نتیجه‌ی بسیار خوبی داشته.


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

 • فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی صدا از دانشگاه صدا و سیما و عضو انجمن صنفی موسیقی 

 •  بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی تدریس گیتار پاپ در آموزشگاه بهار به صورت آنلاین و حضوری از سراسر دنیا 

 •  بیش از ۶ سال سابقه‌ی تدریس یوکللی (اوکوله له)  به صورت آنلاین و حضوری از سراسر دنیا 

 •  آهنگسازی تئاترهای متعدد 

 •  برگزیده‌ی بهترین آهنگساز پانزدهمین دوره‌ی جشن خانه‌ی تئاتر برای نمایش "سارا و ماه"

 •  آهنگسازی و تنظیم و نوازندگی در تک آهنگهای آقای طاهر قریشی  

 •  آهنگسازی تریلر کتاب آمریکایی Devided & Enhanced

 •  همکاری متعدد به عنوان آهنگساز و نوازنده با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ساخت سرود و موسیقی نمایش

 •  اجرای زنده به همراه گروه موسیقی دکر در برنامه‌ی امشو و برنامه‌ی رادیویی فرش بنفشه

 •  آهنگسازی تبلیغات بازرگانی صدا وسیما و انیمیشن‌های فرهنگی  

 • همکاری با شرکت رسمی ویراورنا به عنوان آهنگساز و مهندس صدا  

 • آهنگسازی و نوازندگی یوکللی و گیتار در سریال لاماس با ماس

 • اجراهای متعدد و ساخت موسیقی کودک با عموهای فیتیله‌ای 

 • نوازنده‌ی تیتراژ و موسیقی متن مسابقه‌ی "سیزده شمالی"  

 •  همکاری با گروه دکر در زمینه آهنگسازی و نوازندگی 

 •  آهنگسازی و نوازندگی کتاب صوتی خمره به نویسندگی هوشنگ مرادی کرمانی

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

Fatemeh: I highly recommend Mr. Eskandar as a ukulele instructor. My daughter has been taking lessons with him for almost two years and has made tremendous progress, not only in playing ability, but also in music theory. He has helped her to not only play in English but also sing and play in Farsi, adding an extra level of versatility to her abilities. Mr. Esknadar makes lessons fun and engaging, and is a talented, patient, and encouraging teacher. If you want your child to grow as a well-rounded musician, Mr. Eskandar is the way to go!


ناهید: پیشرفت دختر من در یادگیری ساز یوکللی به لطف آقای اسکندر باور نکردنی بوده است. آقای اسکندر برنامه آموزشی را با چند آهنگ ساده و جذاب شروع کردند که باعث شد به سرعت دخترم به یادگیری ساز علاقه مند شود. آنلاین بودن کلاس ها و سرعت اینترنت، بر خلاف نگرانی اولیه من، تأثیرمنفی زیادی بر کیفیت عالی کلاس نگذاشته. به پدر و مادرهایی که مایل به آموزش موسیقی به فرزندانشان هستند، آقای اسکندر را توصیه می کنم. فقط لازم است چند جلسه اول صبور باشید تا ثمرات عالی این کلاس را ببینید.


فرانک : امید خیلی معلم خوبی هست و پسرم از کلاسهاش با امید خیلی خوشش میاد. سال پیش  تو مدرسه بهشون یوکلیلی یاد میدادن ولی به خاطر کرونا امسال از خونه به صورت آنلاین مدرسه میره و برای همین آموزش یوکلیلی هم ندارن و فقط در مدرسه آنلاین تیوری موسیقی آموزش میدن. ما کلاس یوکلیلی را به عنوان جایگزین برای کلاس موسیقی مدرسه گرفتیم ولی بسیار بسیار مفیدتر از کلاس مدرسه هست و تو همین چند جلسه کلی آهنگ جدید یاد گرفته بزنه و هم خودش لذت میبره و هم ما که گوش میدیم. ما بعد از باز شدن مدارس هم جتما کلاس با امید جان را ادامه میدیم

نظر 1

مهیا : آقای امید اسکندر به توانایی هنرجو توجه می کنن و نه خیلی سخت می گیرن که بچه زده شه و نه خیلی آسون می گیرن که پیشرفت کند باشه. من واقعا ازشون ممنون و سپاسگزارم. رضایتمندی کامل دارم و براشون بهترین ها رو آرزومندم. 🙏

bottom of page