top of page
سارا
average rating is 5 out of 5

5 ستاره | 3 امتیاز

... از ... نظر

سارا اعلمی

انگلیسی

مناسب برای: نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: عالی

مهارت‌ها:

همکاری این معلم با درسون پایان یافته است
لطفا برای دیدن بقیه‌ی معلم‌های زبان به
لینک زیر مراجعه کنید
https://www.darsoon.com/languages

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۶۰ دقیقه | هزینه 15 دلار کانادا

رزرو و پرداخت
درخواست جلسه معرفی رایگان

درباره‌ی من:

سارا اعلمی هستم. فارغ‌ التحصیل کارشناسی‌ارشد رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه تبریز، واحد علوم وتحقیقات. از سال ۱۳۸۲ یعنی قبل از ورود به دانشگاه شروع به تدریس زبان انگلیسی برای گروه‌های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در آموزشگاه زبان کیش کردم و بعد از دوسال با کمک همسرم آموزشگاه زبان ادیب رو افتتاح کردیم و چندین بار به عنوان آموزشگاه نمونه انتخاب شدیم.

عاشق یاد گرفتن زبان‌های جدید، موسیقی، فیلم، آواز و تدریس با استفاده از موسیقی هستم. و مهم‌تر از همه این‌که از تدریس لذت می‌برم و همیشه رابطه‌ی عالی‌ای با زبان‌آموزانم در محیط کلاس برقرار می‌کنم و حتی در خارج از کلاس هم از هیچ‌گونه راهنمایی و کمکی چه از نظر آموزشی و چه از نظر برنامه‌ریزی درسی و چه روحی دریغ نمی‌کنم.

اعتقاد دارم که هیچ‌وقت برای یاد گرفتن دیر نیست. مهم قدم اوله. برای شروع کردن نباید بهترین باشی. باید شروع کنی تا بهترین بشی.

پس وقت رو تلف نکن و همین الان جلسه مشاوره رایگان رو با من رزرو کن.

توی همین یک ربع هم خیلی چیزها هست که می‌تونی یاد بگیری.


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

من به صورت فعال سال‌هاست که تدریس خصوصی زبان عمومی، مکالمه، زبان تخصصی رشته های پزشکی، گرامر، پیش آیلتس، تقویتی و کنکور (سراسری و ارشد) و سایر مهارت‌های مورد درخواست زبان‌آموزان رو به‌ صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌کنم و تا امروز بیش از ۵۰۰ ساعت تدریس آنلاین موفق داشتم.

اگر به موسیقی علاقه دارید بدونید که آموزش با استفاده از موسیقی و فیلم یکی از تخصص‌های منه.

سعی من براین هست که روش تدریسم رو براساس نیاز و هدف زبان آموز انتخاب کنم. از اونجایی که متدها و تکنیک‌های متعددی وجود داره، امکان توضیح با جزییات نیست ولی من همیشه سعی می‌کنم که از روش‌های به روز و انگیزه‌بخش استفاده کنم که معمولا در جلسه مشاوره با توجه به نیاز و هدف زبان آموز توضیحات لازم رو می‌دم.

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • پایان‌نامه بنده در سال ۹۶ به صورت کتاب به چاپ رسید.

  • پس از شروع کارمون در آموزشگاهم دوره‌های TTC یا تربیت مدرس متعددی رو برگزار کردم.

  • در ادامه فعالیتم مدرک بین المللیTKTرا در سال ۲۰۱۶ از دانشگاه کمبریج انگلستان دریافت کردم.

  • در سال ۲۰۱۸ در دوره ی TESOL از LTI استرالیا شرکت کردم.

  • از سال ۹۶ تدریس زبان عمومی را در دانشگاه آغاز کردم و به صورت فعال سال‌هاست که تدریس خصوصی زبان عمومی، مکالمه، زبان تخصصی رشته های پزشکی، گرامر، تقویتی و کنکور و دوره‌های پیش‌آیلتس و( دوره‌های تک‌مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ و ریدینگ به صورت تخصصی) رو انجام می‌دم.

  • در سال ۲۰۲۰ به عنوان مدرس داوطلب با پروژه بین‌المللی GoCamp 2020 از ۱۰ تا ۲۰ آگوست همکاری کردم که تدریس آنلاین به دانش آموزان راهنمایی با زبان، ملیت و فرهنگ دیگه برای من واقعا جالب و جذاب و پربار و بسیارموفق بود به طوری‌که جلسه آخر با ویدیو خداحافظیشون من رو سورپرایز کردند.

  • از طرف مرکز Idebus نپال برای ارائه تجربیات تدریس خود به صورت آنلاین به عنوان تنها نماینده از طرف کشور دعوت شدم. این وبینار بین‌المللی در تاریخ ۳۰ و ۳۱ آگوست 2020 برگزار شد و خیلی موفق بود.

  • همچنین از آن زمان تا کنون به عنوان اینترنشنال اسپیکر به  چندین وبینار بین‌المللی دیگر با ابعاد انگیزشی دعوت شده‌ام.

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

نظر 1

bottom of page