top of page
راحله
average rating is 5 out of 5

5 ستاره | 11 امتیاز

... از ... نظر

راحله فیروزی

آواز سنتی

مناسب برای: کودک، نوجوان و بزرگسال

میزان تسلط به زبان انگلیسی: کم

مهارت‌ها:

وضعیت زمان‌های معلم

این کلاس را هدیه دهید

زمان جلسات: ۳۰ دقیقه | هزینه 13 دلار کانادا

درباره‌ی من:

موسیقی روحتان را جلا می‌دهد.‌ خواندن آواز باعث می‌شود حال بهتری داشته باشین و من در این راه به شما کمک می‌کنم و کنارتان خواهم بود.. 


درباره‌ی من:

شیوه‌ی تدریس:

شیوه‌ی تدریس:

آموزش خواندن تصنیف 

کتاب جاودانه‌های ۱ و ۲ 

تصنیف‌های قدیمی فارسی

ردیف استاد محمود کریمی 

آموزش صداسازی و تحریر 


سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

سابقه‌ی تحصیلی و کاری:

  • فراگیری موسیقی از سال ۱۳۷۸

  • فراگیری موسیقی نزد اساتید: آواز سنتی نزد استاد کرامتی، آواز کلاسیک نزد آقای میرزاییان و چنگ داخلی و نوازندگی ارکستر زیر نظر استاد حامد صقیری

  • برخی اجراها: گروه کر فرهنگسرای ارسباران .. (خواننده) ، کنسرت گروه بزرگ سازهای فارسی شاهو به رهبری حامد صقیری سال ۸۵ تا کنون. خواننده و نوازنده ی چنگ فارسی .. تالار وحدت. برج میلاد، کنسرت گروه آقای سماع. (خواننده) و اجرای نمایش اسب چوبی در کشور لهستان (خواننده)

  • کنسرت بانوان آرنا در فرهنگسرای نیاوران (نوازنده چنگ و سرپرست گروه نوازندگان) 

  • آثار ضبط شده: خواننده و نوازنده‌ی چنگ در آلبوم‌های سخن‌های نهان “بی چند و چون”، آلبوم‌های تصویری “شهان آسمانی"، " سلطانیه” و اثر باشکوه "سروها ایستاده می‌میرند"، تک‌آهنگ “همان‌گونه که هست” و "آزادوار"  از گروه بزرگ سازهای فارسی “شاهو” به رهبری و آهنگسازی حامد صقیری و خواننده آلبوم آقای سماع و رازآوری به آهنگسازی امیرحسین حسنی‌نیا

مدرک تحصیلی

نظرات

نظرات

سودا: راحله جان عزیز بسیار خونگرم و پرانرژی و در تدریس آواز بسیار کاربلد و صبور هستن. من به واسطه این کلاس با نحوه آواز خوندن و تحریرزدن آشنا شدم و هر هفته پیشرفتم رو احساس کردم. راحله جان با انتخاب‌ بهترین تصنیف‌ها در هر جلسه علاوه بر نحوه آواز خوندن من رو با تصنیف‌های غنی فارسی بیشتر و بیشتر آشنا می‌کنن و درکنار کارم کلی از این کلاس انرژی می‌گیرم. از وبسایت درسون برای ایجاد این فرصت استثنایی بی‌نهایت ممنونم و امیدوارم کارشون به همین کیفیت ادامه پیدا کنه.


حمید: خانم فیروزی معلمی توانا و خوش اخلاق هستند. پسر پنج ساله من از لحظه لحظه کلاس ایشان لذت می برد و مشتاقانه منتظر کلاس هفته ی بعد است.  خانم فیروزی روش تدریسی بسیار منظم و اصولی دارند. هر درس آواز را با حوصله و نشاط تدریس می کنند و بازیگوشی های یک پسربچه پنج ساله را با مهارت کنترل می کنند. ایشان به تلفظ دقیق کلمات و ادای درست جملات شعری تاکید مداوم دارند و این باعث تقویت بیان فارسی این شاگرد خردسال هم شده است.


ایثار : من از لحظه لحظه کلاس با خانم فیروزی عزیز لذت میبرم. ایشون به کارشون عشق می‌ورزند و این عشق رو به بهترین شکل در کلاس به هنرآموز منتقل می‌کنند.

نظر 1

bottom of page